Vodafone

Vodafone Uyumlu Tarifeler ile Tarifeniz Size Uysun

Akıl Küpü tarifelerini abone alımına kapatan Vodafone, Uyumlu Tarifeler ile abonelerine devreden, biriktiren ve duran tarifeler sunmaya devam ediyor. Vodafone Uyumlu Tarifeler siz tarifenize değil, tarifeniz size uysun. Tarifeniz ister devretsin, ister biriktirsin, isterseniz dursun.

Vodafone Uyumlu Tarifeler

Devreden Uyumlu Tarifeler ile kullanılmayan dakikalarınız, SMS’leriniz ve internetiniz ziyan olmuyor bir sonraki aya devrediyor.

Biriktiren Uyumlu Tarifeler ile ise dakikalarınız, SMS’leriniz ve internetiniz boşa gitmiyor, 3 ay boyunca hepsi birikiyor.

Vodafone ‘tarifem dursun’ diyenleri ise yine unutmamış. +3 TL’ye paket limitinize ulaştığınızda faturanız kendiliğinden duruyor. Siz istemedikçe fatura tutarınız asla aşılmıyor.

Devreden Uyumlu Tarifeler

Biriktiren Uyumlu Tarifeler

Vodafone Uyumlu Tarifeler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tarifedeki haklarımı nasıl görebilirim?

Tüm haklarınızı görmek için OZET yazip 7000’e yollayıp tek bir sorgu ile görebilirsiniz. Biriken hesaplarınızdaki tüm haklarınızı görmek için ise OZET BIRIKEN yazıp 7000’e yollayabilir ve birikmiş hesabınız dahilindeki tüm kullanımlarınızı tek bir sorgu ile görebilirsiniz. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapabilirsiniz.

Durma Özelliğinin detayları nelerdir?

Tarifeniz bitmeden Durma Özelliği alırsanız tarifenizdeki haklar bittiğinde kullanımınız durur. Örneğin, internetiniz biterse sadece internetiniz durur ama dakikalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tarifenizdeki data, dakika veya SMS haklarınızdan biri veya birkaçı bittikten sonra üzerinizde ek paket varken Durma Özelliği alırsanız, sahip olduğunuz ek paket bittikten sonra kullanımınız durur. Durma Özelliği olsa dahi 7000’e SMS atabilir, Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi aramaları belirtildiği şekilde “bip” sesinden sonra ücretlendirilir.