vodafone red

Vodafone Red Fiyatları ve Kampanyaları

Vodafone Red Nedir

Vodafone Red tarifeleri GSM operatörü Vodafone tarafından kullanıma sunulmuş tarife paketleridir. Genel özellikler açısından karma paket sınıfına giren bu tarifeler kullanıcısına hem dakika hem internet hem de SMS sağlamaktadır. Ancak bu özellikler hali hazırda piyasada bulunan paketlerin sahip oldukları özelliklerdir. Vodafone Red tüm bunlardan daha fazlasını sağlayarak bu tarifeyi seçen tüm müşterilerine birçok fırsat sunuyor. Havaalanlarında özel bekleme salonlarından seyahat ettiğiniz yerde indirimli konaklama ve araç kiralama servislerine kadar birçok fırsat sizleri beklemekte. Peki bu tarifeler ekonomik anlamda da avantajlı mı?

Vodafone Red Tarife Fiyatları

Tarife fiyatlarını incelerken sunulan seçeneklere göre bizim de bir ayrım yapmamız gerekmektedir. Bu nedenle fiyatları hem kurumsal hem bireysel olarak inceleyeceğiz. Bu noktada Vodafone Red tariflerinin daha çok iş hayatına yönelik olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sağladığı avantajlar ve bireysel ile kurumsala göre tarifeleri ile daha çok firmalar ve çalışanlarına hitap etmektedir.

Vodafone Red bireysel tariflerinin fiyatları eğer Vodafone’lu değilseniz yani hali hazırda bir başka GSM operatörünü kullanıp ilk defa Vodafone’a geçiş yapacaksanız, 49 TL ile 125 TL arasında değişmektedir. Aylık 49 TL olan tarife  Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşmanın yanı sıra her yöne 7000 dakika, 250 SMS ve 7 GB internet  içermektedir. 125 TL olan tarife ise tüm Vodafone Pass ( pakete göre sosyal ağları internet harcamadan kullanmanza olanak sağlayan özellik ) paketleri dahil olmak üzere her yöne 3000 dakika, 250 SMS, 20 GB internet ve yine Vodafone içi ve yurt içi tüm sabit hatlarla sınırsız konuşma imkanı tanımaktadır. Eğer hali hazırda bir Vodafone’lu iseniz ve fiyatlar değişiklik göstermektedir. Vodafone müşterisiyseniz ve bir Red’li olmak istiyorsanız o halde fiyatlar aynı içeriğe sahip olmak kaydıyla 10 TL daha fazladır. Yani en ucuz tarife 59 TL en yüksek fiyat ise 135 TL olmaktadır.

Vodafone Red kurumsal fiyatları ise Dijital Red Pass tarifeleri olarak adlandırılmaktadır. Bu paketler içerisinde fiyat olarak en uygut paket 61 TL’lik Dijital Red Business 5 paketidir. En yüksek fiyatlı paket ise Dijital Red Business VIP paketi olup iletişim pass, navigasyon pass ve e-mail pass dahil olmak üzere fiyatı 170 TL’dir.

Nasıl Vodafone Red Sahibi Olunur

Siz de numaranızı derhal Vodafone’a taşımak ve Red dünyasının ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için tarifebilire gelin, sizden istenen bilgileri eksiksik bildirin yeni hattınız kapınıza gelsin! Tek yapmanız gereken size en uygun tarifeyi seçmek. Diğer tüm işlemleri sizin adınıza sonlandırıp sizleri yeni bir hat sahibi yapıyoruz.