Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Paketler

Vodafone Paketler ve avantajlı tarifeler ile kullanım alışkanlıklarınıza en uygun tarifeye ulaşmak hiç de zor değil. 4.5G rüzgarını arkasına alan Vodafone yeni tarife grupları ile müşteriye ulaşmak için çok çeşitli ve cezbedici paketler sunuyor. Bu paketlere göz atarsak ilk göze çarpan Yeni Red Ailesi ve Vodafone Pass Paketleri:  

2019 vodafone paketler

    Vodafone Red Tarifeleri ise müşterilerin gözdesi durumunda; Eğer sizden çok fazla internet harcıyorum diyorsanız. Vodafone’un RED 10, 15 ve 20 GB paketlerine özel olan Pass kartlarına göz atmalısınız.

Video, Sosyal, Müzik, İletişim Pass olarak 4 farklı Pass tarife kartı seçeneklerini devreye sokan Vodafone her bir kategori için abonelerine ilgili pass kartta kullanmak üzere interneti sınırsız sunuyor. Vodafone faturalı paketler hakkında: Sınırsız Video Pass Vodafone Paketler

  Vodafone Red Paketler için tasarlanan Video Pass ile Youtube, Vimeo, İzlesene gibi bir çok video iletişim platformunda data kullanımınız eksilmiyor. Yani istediğiniz gibi saatlerce dizi, film ve maç izlemek pass kartlarla mümkün. Eğer Vodafone RED 20 GB kullanıcısıysanız 12 ay boyunca Video Pass’tan yararlanabiliyorsunuz. Red 10, 15 GB kullanıcıları içinse ilk 2 ay ücretsiz video pass kartını kullanma hakkınız bulunuyor. 2 ayın sonund aise eğer Video Pass kartı kullanmak isterseniz aylık 12’tlye bu kartı tarifenize ekleyebiliyorsunuz. Video Pass’ı aktive etmek için VIDEOPASS yazı 3636’ya göndermeniz yeterli.  

Sınırsız Müzik Pass Vodafone Paketler

Müzik Pass ile Spotify ve 60’ın üzerindeki radyo kanalında müzik dinleyin internetinizden hiç gitmesin. Tüm Vodafone Red tarifeleri için geçerli bu kampanya ile 12 ay ücretsizdir.Diğer tarife grupları ise aylık 6 TL’ye bu kartı aktive edebilir. MUZIKPASS yazıp 3636’ya SMS atarak bu paketi aktif edebilirsiniz. Vodafone tarifeler için Tarifebilir'i ziyaret etmeyi unutmayın.   

Sınırsız Sosyal Pass Vodafone Paketler

  Vodafone Sosyal Pass ile Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya uygulamaları internet kullanımından kesilmiyor. Eğer sizde Sosyal Medya’sız asla diyorsanız: Red 15 GB ve Red 20 GB abonelerine 12 ay boyunca sınırsız olan Sosyal Pass tam size göre. Vodafone Sosyal Pass’ten diğer Red tarife kullanıcıları da aylık  12 TL’ye faydalanabilirler. Sosyal Pass’i aktifleştirmek için SOSYALPASS yazıp 3636’ya SMS göndermeniz yeterli.

Sınrısız İletişim Pass Vodafone Paketler

Whatsapp hayatımıza girdiğinden beri SMS bile atmıyoruz! Siz de Whatsapp’sız asla diyorsanız yeni nesil iletişim  kanalıznız olan Whatsapp ve Facebook Mesenger’ı istediğiniz kadar kullanın ve internetinizden hiç yemesin. Red 10 GB, Red 15 GB ve Red 20 GB abonelerine İletişim Pass kartı 12 ay ücretsiz. Diğer Red tarifeleri ise 6 TL’ye bu karti aktive edebilirler. iletişim Pass’ı aktive etmek için ILETISIMPASS yazıp 3636’ya SMS göndermeniz yeterli. Vodafone Red kulübüne bir kere girdiyseniz, Pass kartların yanısıra bir çok yeni avantaj ile de cebiniz şenleniyor demektir. Araç kiralamadan ücretsiz lounge hizmetlerine ve ücretsiz Netflix aboneliklerine kadarbir çok süpriz avantajlı her an karşılaşabilirsiniz. Bunun yanısıra siz de bir ay ki kullanımım diğerini tutmuyor keşke bu dakikalarla, gb’lar birikse diyorsanız. Devreden ve Biriktiren Uyumlu paketlere göz atabilirsiniz. Vodafone Paketler ve Devreden & Biriktiren Uyumlu Tarifeler Devreden Uyumlu Tarifeler’de kullanamadığınız SMS, dakika ve internetinizi bir sonraki ay kullanılmak üzere devredebiliyorsunuz. Biriktiren Uyumlu Tarifeler’de ise SMS, dakika ve internetiniz 3 ay için süresince birikiyor. Vodafone Paketler seçenekleri ile her büt.eye uygun kampanyalar mevcut.