vodafone paketler

Vodafone Paketler ve Sundukları Fırsatlar

Vodafone Paketler ve Özellikleri

Vodafone paketler kullanıcıları için GSM operatörü Vodafone tarafından sunulmuş tarife veya interet paketleridir. Bu tarife paketleri seçeneğinize göre yalın ve karma paketler olarak sunulmaktadır. Yalın paketler tek başına sadece dakika, SMS veya internet bulunurken karma paketler bu özellikler birlikte bulunmaktadır. Ayrıca bu konuda yapılan bir diğer ayrım ise seçeceğiniz tarifenin faturalı veya faturasız olmasıdır. Vodafone dahil tüm GSM şirketleri faturasız tarife paketleriden faturalı tarife paketlerini teşvik etme ve kullanıcılarını faturalı hatlara geçmeleri için yönlendirmektedir. Vodafone paketler hakkında her şey bu yazıda. Peki bunun sebepleri nelerdir? Neden faturalı tarife paketleri faturasız tarife paketlerinden daha çok teşvik edilmekte ve bunun sonucu daha fazla avantaj sunmaktadır? Neden şirketler faturalı tarife kullanıcılarını tercih etmektedir?

Vodafone Paketler Faturalı Faturasız Karşılaştırması

İki seçeneğin müşteriler tarafından dikkate alınan karşılaştırması fiyat ve ulaşılabilirlik bazında yapılmaktadır. Faturasız tarifelerde ek paket almak daha kolay olmakla birlikte sizlere ekonomik yarar sağlayıp sağlamadığı görecelidir. Çünkü aynı işlemi benzer ve yakın fiyatlar ile faturalı tarifelerde de yapmanız mümkündür. İki seçenek arasında bulunan tek fark faturasızda paketi aldığınız zaman seçtiğiniz pakete göre paket ücretini doğruca ödemeniz öte yandan faturalı da ise bu ödemeyi ay içinde belirli günlerde düzenli olarak yapmanızdır. Ayrıca faturalı paketlerde eğer sizlere sunulan dakika, SMS ve internet haklarınızı tükettiyseniz tarife aşım ücreti ile karşılaşma ihtimaliniz vardır ancak zaten bu haklarınız tükenmeye yakın sizlere gelen uyarılar ve ek paket önerileri ile bu durumun önüne geçmeniz eski zamanlara göre çok daha kolaydır. Faturasız tarifelerde ise dakika, SMS ve internet haklarınız tükendikten sonra böyle bir şansınız bulunmamaktadır. Tek yapabileceğiniz yeni paket almaktır ve bu durum gerekli zamanlarda sizi zor duruma sokabileceği gibi aylık bazında neden olduğu masraf çoğu zaman faturalı tarifelere nazaran daha fazla olabilmektedir. Bu nedenlerden ötürü faturalı tarife paketlerinin faturasız paketlere nazaran daha avantajlı oldukların söylemek yanlış olmayacaktır.

Vodafone Paketler Nasıl Alınır

Siz de yeni hat bir Vodafone hattı alacak veya numaranızı Vodafone’a taşıyacaksınız yapmanız gerekenler artık çok kolay! tarifebilire gelin, kendiniz için en uygun tarifeyi seçtikten sonra sizlerden istenen bilgileri bize gönderin numaranızı sizler için taşıyalım! Tüm bu işlemler tamamen ücretsiz olup size sadece yeni hattınızın kapınıza gelmesini beklemek kalıyor!