vodafone tarifeler

vodafone numara taşıma yöntemleri

VODAFONE NUMARA TAŞIMA

Vodafone numara taşıma, artan yaşam masrafları neticesinde, herkesin kendisi için daha uygun tarifeler aramaya başladığı bu günlerde operatörler müşteri çekmek amacıyla her gün yeni kampanyalar ile birçok tarife imkanı sunmaktadır. Bu tarife bolluğunda kişilerin kendileri için en uygun koşulları taşıyan tarifeleri bulmaları gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Öyle ki hepimiz ardı arkası kesilmeyen operatör çağrılarından nasibimizi almışızdır. Hal böyle olunca insanlar ne zaman ne yapacaklarını şaşırmış, hatta dolandırılma korkusuyla kendisine yetmediği halde yüksek meblağlar ödediği tarifelerinden vazgeçmemişlerdir. Ancak artık kendinize en uygun tarifeyi seçip istediğiniz operatöre geçmek çok kolay! Operatörlere numara taşıma izni verildikten sonra birçok kişi eski operatörlerini bırakıp daha avantajlı tarifelerden yararlanmak için yeni operatörlere geçiş yapmışlardır. Numara taşımada en çok tercih edilen operatör Vodafone olmuştur. Bu makale Vodafone numara taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığını sizlere açıklamak için hazırlanmıştır.

Aşağıda numaranızı hem normal yoldan nasıl taşıyabileceğiniz hem de sitemiz https://www.tarifebilir.com‘u kullanarak bu işlemi çok daha kolay ve hızlı şekilde nasıl yapabileceğiniz anlatılmaktadır.

VODAFONE NUMARA TAŞIMA BAŞVURUSU

Öncelikle numaranızı taşımak için hat sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun anlamı sahibi olmadığınız hattı başkası adına taşıyamazsınız! Bunu yapabilmek için en azından hat sahibinin izninin operatör tarafından alınması gerekmektedir. Eğer hat sahibi iseniz numaranızı herhangi bir Vodafone şubesinden bireysel olarak başvurarak veya evinizden hiçbir zahmete katlanmadan yapabilirsiniz.

Tüm işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra yeni SIM kartınız formu doldururken belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.

Yeni hattınız aktif olma süresi ortalama bir haftadır. Bu nedenle numara taşımanızı telefon kullanımınızın yoğun olduğu dönemlerde yapmaktan kaçınınız.

Numara taşıma işlemi tamamen ücretsizdir!

VODAFONE NUMARA TAŞIMA İŞLEMİNİ SİTEMİZ ARACILIĞI İLE YAPMA

tarifebilir ailesi olarak numaralarınızı tüm operatörler arasında dilediğiniz gibi taşıyabilmenize olanak sağlıyoruz. Evinizden ayrılmadan, form işlemleri ile uğraşmadan taşıma işlemlerinizi ücretsiz olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemiz birbirinden farklı yüzlerce kampanya ve tarifeyi kolayca seçebilmeniz için sıralamaktadır.

Vodafone numara taşıma işleminiz için yapmanız gereken tek şey sitemizden kendinize en uygun tarifeyi seçip  SIM kartınızın size gelmesini beklemek. Tüm bu işlemler ücretsiz olup amacımız sizlere kalite hizmet sunmaktır.

Turkcell Tarifelere Numara Taşı

Vodafone Tarifeler

Türk Telekom Tarifeler