Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Numara Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone numara taşıma kampanyaları ile çok avantajlı fiyatlara ve zengin içeriklere sahip faturalı ve faturasız Vodafone tarifelerini seçerek numara taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tarifebilir.com olarak sizin mevcut aboneliğinize ve mevcut hat tipinize bakarak size Vodafone numara taşıma kampanyaları arasından en avantajlı olanlarını listelemekteyiz.   [caption id="attachment_60242" align="alignleft" width="640"]vodafone internet vodafone internet[/caption]

Vodafone Numara Taşıma Numara Taşıma Kampanyaları Hangi Hatlar Arasında Olur ?

Turkcell veya Türk Telekom abonesiyseniz ve Vodafone'a geçmek gibi bir düşünceniz varsa Vodafone size her zaman yeni ve güncel paketlerle en avantajlı numara taşıma kampanyalarını sunmaya çalışıyor. Örnek vermek gerekirse Red tarifeleri, Vodafone numara taşıma kampanyaları arasında internetten vazgeçemeyen ve çok özel avantajlardan yararlanmak isteyen aboneler için öne çıkıyor. Ayrıca Vodafone Red tarifelerinde numarasını Vodafone'a taşımak isteyen aile bireyleri de %35 indirimden faydalanabiliyor. Vodafone numara taşıma kampanyaları arasında popüler olan bir diğer tarife seti de Duran ve Devreden Akıl Küpü tarifeleri. Kontrolü elden bırakmak istemiyorusanız duran paketler tam sizin için veya kullanmadığınız dakika ve internetler devretsin istiyorsanız Devreden tarifeler ile ihityacınıza karşılık bulabilirsiniz. 20-35 TL fiyat savıyesinden başlayan Vodafone numara taşıma kampanyaları ile Duran ve Devreden Akıl Küpü tarifeleri şu aralar çok avantajlı. Gelelim numara taşıma kampanyaları arasında çok popüler olan Freezone'a. 26 yaş altındayım diyorsan numara taşıma kampanyaları arasında sana özel Freezone tarifeleri mevcut. Sen de hemen Vodafone’un gençlik kulübü Freezone'a katil ve en uygun fiyatlarla dilediğin gibi konuşup mesajlas. Sinemadan, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir çok alanda indirim de Vodafone Freezone ile hediye.

faturalı - faturasız vodafone hat taşıma kampanyaları

İhtiyacınıza en uygun Vodafone faturalı tarifeler arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Vodafone’a geçin. Vodafone'un avantajlı tarife ve paketleri dünyasından yararlanmak artık çok daha kolay. Hemen http://www.tarifebilir.com üzerinden bizimle iletişime geçip tarifeye tanımlı hattınızı numaranız değişmeden kapınıza kadar getirelim. Üstelik herhangi bir bedel talep etmeden. Yapılan bu hizmette kişilerin herhangi bir bilgisi başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmamaktadır. Hemen şimdi kendinize uygun paketleri seçip Vodafone'un avantajlı dünyasından daha fazla mahrum kalmayın!