vodafone numara taşıma kampanyaları faturasız

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturasız

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturasız Kullanıcılar İçin

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturasız hat kullanmak isteyenler için de farklı seçenekler sunuyor. Numara taşıma kampanyaları, operatörler arasındaki rekabetten dolayı her geçen gün daha avantajlı hale geliyor. Faturasız hatta geçiş yapan aboneler her ay 200 dakikadan 6 ay boyunca her yöne toplamda 1200 dakikalık hediye fırsatından yararlanabiliyor.

Faturasız hattınızı Vodafone’a taşıdıktan sonra aktif hale gelince 30 gün içerisinde HEDIYE yazarak “2222” numarasına gönderdiğiniz takdirde kampanyaya kayıt işlemini başlatabilir ve 20 TL üzeri yükleme yaparak hediye dakikalarınızı almaya başlayabilirsiniz.

Vodafone’un Faturasız Dünyasına Geçiş Yaparak Kazanın

Vodafone faturasız hat dünyasına geçiş yaptıktan sonra 6 ay boyunca her 30 günde 1 yaptığınız 20 TL ve üzeri yüklemeler için her yöne geçerli olan aylık limitli 200 dakika kazanabilirsiniz. Kampanyalardan elde ettiğiniz dakikaları “*7000#” numarasını tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone numara taşıma işlemini yaptıktan sonra Her yöne 1200 dakika kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Yeni gelen Vodafone aboneleri için sunulan bu tarife her yöne 1200 dakikalık konuşma, 2 GB internet ve 1000 SMS hakkını hattınıza tanımlıyor.

Hediye olarak kazandığınız dakikalar her yöne yapacağınız aramalarda 60 saniyelik aralıklar ile kullanılıyor. Hediye dakikalarınız katma değerli servisler ve uluslararası hizmetlerde kullanılamıyor. 3. şahıslara da bu dakikaların devredilmesi mümkün olmuyor.

İhtiyaçlarınıza Uygun Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturasız Seçenekleri

1 GSM numarası taşıdığınız zaman sadece 1 defaya mahsus taşıma kampanyasından yararlanabilirsiniz. Farklı hatlar üzerinden farklı kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, elinizdeki diğer numaraları da Vodafone’a taşımanız gerekiyor.

Sizler için özel olarak sunulan Vodafone numara taşıma kampanyaları faturasız hat sahiplerine birbirinden özel seçenekler sunmaya devam ediyor. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan tarifelere ve kampanyalara göz attıktan sonra hattınızı Vodafone’a geçirerek sizler de bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Dönemsel olarak değişen kampanyaları yakından takip etmek için düzenli olarak kampanyalara bakmanız gerekiyor. Sürekli olarak fiyat ve kampanya içeriği değişen Vodafone yeni hat taşıma kampanyaları, faturasız hat kullanmaktan vazgeçemeyen kişiler için ekonomik seçenekler sunuyor. Vodafone hat taşıma işlemleri için bizi her zaman arayabilirsiniz.  Sizler de hattınızı Vodafone’a geçirerek bu kampanyalardan hemen yararlanabilirsiniz.