vodafone numara taşıma

vodafone numara taşıma nedir nasıl yapılır

VODAFONE NUMARA TAŞIMA

Vodafone numara taşıma diğer adıyla operatörünüzü Vodafone olarak değiştirme kişilere hali hazırda kullandıkları numaralarını değiştirmeden bağlı bulundukları operatörlerini Vodafone olacak şekilde değiştirmeyi sağlayan sistemdir. Özellikle iş hayatında kişilerin numaralarını sabit tutmaları bağlantılarını korumak açısından büyük önem arz eder. Operatörler yeni müşteri kazanmak için numarasını taşıyan yeni müşterilere birçok avantaj sunmaktadır. Siz de numaranızı bir başka operatöre taşımak istiyorsanız aşağıda anlattığımız yöntemler ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Vodafone numara taşıma işlemleriniz aşağıda ayrıntılı biçimde anlatılmıştır.

VODAFONE NUMARA TAŞIMA

Operatörünüzün Vodafone olmasını istiyorsanız bunu yapmanın iki yolu vardır; Vodafone numara taşıma ve değiştirme. Vodafone numara taşıma kullandığınız numarayı değiştirmeden sizi Vodafone müşteri yaparken Vodafone numara değiştirme iste size yeni bir numara ve abonelik sağlar.

Peki Vodafone numara taşıma ve değiştirme nasıl yapılır?

Numaranızı taşımak için öncelikle hattın sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun anlamı şudur. Örneğin kullandığınız hat sizin değil babanızın üzerine. O halde numara taşıma işlemini siz değil babanız yapacaktır. Başkaları adına numara taşıma yapamazsınız. Hat sahibinin izni gerekmektedir.

Numaranız için herhangi bir Vodafone şubesine başvurarak taşıma işlemini başlatabilirsiniz. Ancak bu uzun ve sorunlu bir süreçtir. Şubelerden yapılan taşıma işlemlerinde zamanınızın büyük kısmı numara taşıma sorgulamaları veya hattınızın ne zaman aktif olacağı gibi sorular ile geçer. Bu bağlamda işlemin en az bir hafta sürdüğü, operatörünüzü değiştirdikten sonra yeni hattınızı kullanmak için onay beklemeniz gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir.

SİTEMİZ ARACILIĞI İLE NUMARA TAŞIMA

tarifebilir olarak numara taşıma işlemlerinizi evinizden ayrılmadan bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz! Bunun için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve size en uygun Vodafone tarifesini seçerek SIM kartınızın size gelmesini beklemek. Vereceğiniz bilgiler dahilinde yeni SIM kartınızı istediğiniz adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.

Sitemiz sadece Vodafone değil aynı zamanda Turkcell ve Türk Telekom adına da yapmak istediğiniz tüm numara taşıma işlemlerinde sizlere birçok kolaylık sunmaktadır. Sitemizde operatörlerin yeni müşteriler için hazırladıkları tüm kampanyalara ulaşabilir, hepsini istediğiniz kriterlere göre sıralayabilir ve kendiniz için en uygununu seçebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma

Turkcell Numara Taşıma

Turk Telekom Numara Taşıma