vodafone net

Vodafone net Kampanya ve İmkanları

Vodafone Net Nedir

Vodafone Net GSM operatörü Vodafone tarafından sağlanan ev internet hizmetidir. Telekomünikasyon piyasasında Vodafone Evde İnternet şeklinde de bilinmektedir. Normalde mobil iletişim ağı hizmeti veren Vodafone, internet teknolojisinin gelişmesi sonucunda ev interneti hizmeti vermeye de başlamıştır. Bu açıdan kullanıcılarına birçok tarife paketi ve bu tarife paketlerine ek avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar mobil tarifenizden kaynaklanabilecek indirimlerden yeni mobil cihazlar için verilebilecek tarifeye ek düşük ücretlere kadar değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle birçok memnun müşteri artık evlerinde de Vodafone kalitesini yaşamak adına Vodafone Net tercih etmektedir.

Kişilerin bu hizmeti tercih etmesinin bir diğer nedeni ise verilen hizmetin kalitesidir. Belirtmek gerekir ki piyasada yer alan tüm internet sağlayıcıları ile yapacağınız sözleşmelerde sizin kullanımınıza sunulacağı söylenen internet hızı ile sizin gerçekte aldığınız internet hızları arasında daima bir fark bulunur. Bunun, iletim kablolarının eskiliğinden kullanılan modem olarak adlandırdığımız dağıtıcı cihazların internet algılama performanslarına kadar birçok sebebi olabilir. Bu durum Vodafone’da nispeten daha az yaşanmaktadır. Ev interneti piyasasına yeni girmesi ve iletişim alanında köklü bir şirket olmasının sağladığı tecrübe ve kalite ile sizlere sunulan internet müşteri memnuniyetinin çok yüksek olmasını sağlamaktadır. Üstelik tıpkı mobil tarife paketlerinde olduğu gibi bu hizmet diğer firmalara oranlara çok daha iyi fiyat-performans dengesi sağlamaktadır. Şimdi birlikte kısa açıklamasını yaptığımız bu hizmetin fiyatlarına göz atalım.

Vodafone Net Fiyatları

Vodafone Net kullanıcılara ADSL ve Fiber olmak üzere iki farklı internet seçeneği sunmaktadır. Bu açıdan seçeceğiniz türe göre karşılaşacağınız fiyatlar farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra yukarıda bahsettiğimiz gibi mobil tarifenize ek olarak seçeceğiniz ev internet paketleri de karşılacağınız veya size teklif edilecek kampanyaya göre değişiklik gösterebilecektir. O nedenle eğer Vodafone Net aboneliğine geçecekseniz mobil cihazlarınızda seçtiğiniz operatörün de Vodafone olması sizler için çok ciddi avantajlar sağlayacaktır.

Vodafone Net Nasıl Geçilir

İnternet ortamında sonu gelmeksizin sunulan tarife ve kampanya reklamlarına artık son. tarifebilir olarak sizler için piyada bulunan en avantajlı tarife ve kampanyaları sıralıyor ve hat alma ve numara taşıma işlemlerinizi sizler için sonlandırıyoruz. Tek yapmanız gereken sizden istenen bilgileri bize iletmek, tarifenizi seçmek ve yeni hattınızın kapınıza gelmesini beklemek. Üstelik tüm bu işlemler tamamen ücretsiz!