vodafone internet paketleri

Vodafone Internet Paketleri ve Özellikleri

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone internet paketleri GSM operatörü Vodafone tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan mobil ve sabit hat internet paketleridir. Seçeceğiniz internet kullanımına göre farklı tarifeler almanız gerekecektir. Mobil internet paketlerini hattınız tanımlı olduğu cihazda veya ondan sağlanan veri noktasına bağlanan cihazlarda kullanabilirken sabit internet hatlarınızı ise bağlattığınız adres dahilinde internet erişimi olan cihazlar aracılığı ile kullanabilirsiniz. Vodafone telekomünikasyon piyasasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir firmadır. Ülkemizde genel olarak GSM operatörü olarak tanınan Vodafone sağladığı mobil internet hizmetinin yanı sıra artık sabit internet hizmeti de sağlamaya başlamıştır. Gelin birlikte bu internet paketlerini içeriklerini ve fiyatlarını inceleyelim.

Vodafone İnternet Paketleri İçerik ve Fiyatları

Vodafone tarafından müşteriler için sunulan internet paketlerinde ilk olarak mobil internet paketlerini inceleyeceğiz. Mobil internet paketleri yalın olarak sunulduğu gibi karma paket dahilinde de sunulmaktadır. Söylemek gerekir ki yalın sunulan internet paketleri doğal olarak karma halde sunulan internet paketlerine göre fiyat anlamında daha uygun görünmelerine rağmen karma paketler bu konuda çok daha avantajlıdır. Vodafone internet paketleri hakkında detaylı bilgiyi Tarifebilir’den alabilirsiniz. Ortalama konuşma hakkına ve 10-14 GB civarı internet paketine sahip karma paketler 50-70 TL  arası fiyatlara sahiptir. Öte yandan sadece 1 GB internet için 10-20 TL arası değişen ücretler ödemeniz gerekmektedir. Bu sebeple karma paketler fiyat olarak daha pahalı olsa dahi çok daha avantajlı paketlerdir. Bu bağlamda toplumun her kesiminin ihtiyacına göre karma paket bulunduğunu söylemek yanlış olmaz.

Sabit hatlı Vodafone internet paketleri ise ADSL ve Fiber olarak sunulmaktadır. Bu durumda farklı ücretlere sahip olabilmektedirler ancak bu ücret farkları ciddi fark yaratacak anlamda değillerdir. Fiber ve ADSL olarak sahip olabileceğiniz en uygun internet paketi 64,90 TL şeklinde ücretlendirilmiş haldedir. Bahsettiğimiz fiyat farkı alabileceğiniz en pahallı sabit hat paketlerinde kendini göstermektedir. Bu bağlamda en yüksek ADSL ücreti 144,90 TL, en yüksek fiber internet ücreti ise 164,90 TL şeklindedir.

Vodafone İnternet Paketleri Nasıl Alınır

Binlerce karmaşık sayfa arasında aramaya veya bayilerde buldukları abone başına prim alacakları için sizlere orta seviyeli paketler için boğan bayi çalışanlarına artık son! tarifebilir olarak sizler için tüm uygun paketleri sıralıyor ve yapacağınız işlemlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Siz de eğer kendinize yeni bir tarife arıyor veya numaranızı taşımayı düşünüyorsanız burası tam size göre. İsteğinize göre sıralanan tarifelerden size en uygun olanını seçin, sizden istenen bilgileri bize iletin kalan işlemleri sizin adınıza halledelim! Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz!