Vodafone Ikinci Bahar Kampanyasi

Vodafone İkinci Bahar Kampanyası

Vodafone İkinci Bahar Kampanyası ile büyüklerimiz Vodafone’da bol avantajlı tarifelerle sevdikleriyle doyasıya konuşuyor, çocukları ve torunlarıyla hasret gideriyor! Hem de hiçbir zaman fatura aşımı korkusu yaşamıyor!

Vodafone İkinci Bahar kampanyası ile Akıl Küpü tarifelerinin duran ve devreden seçeneklerinden birine sahip olabilirsiniz. Ayrıca 1 GB sosyal medya paketi ve akşam 19:00 ve sabah 07:00 arasında kullanabileceğiniz Vodafone’lularla 2.000 Dk ve hediye.

İkinci Bahar kampanyasından Akıl Küpü tarifelerinden yararlanan, son 30 gün içinde numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yapmış 55 yaşında ve 55 yaşından büyük aboneler yararlanabilir

İkinci Bahar Kampanyasına Özel İndirimli Servisler

Aylık 5 TL karşılığında bulunduğunuz ilin hava durumunu öğrenmek için HAVA PLAKA KODU (ör: HAVA 34) yazıp 4070’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Aylık 5 TL karşılığında gündemdeki son dakika gelişmelerini takip etmek için HABER yazıp 4070’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone İkinci Bahar Kampanyası

İkinci Bahar Sosyal Paketi’nden Nasıl Faydalanırım ?

HEDIYE SOSYAL yazıp 3636’ya SMS gönderdiğiniz anda fatura döneminin sonuna kadar Facebook ve Twitter’da geçerli ücretsiz 1 GB internete sahip olursunuz. Paket bir defa satın alınır, iptal edilmedikçe her dönem yenilenir.

İkinci Bahar Hediye Konuşma Paketi’nden Nasıl Faydalanırım ?

HEDIYE KONUSMA yazıp 3636’ya SMS gönderdiğiniz anda fatura döneminin sonuna kadar akşam 7 sabah 7 arası geçerli Vodafone’lularla ücretsiz 2000 DK konuşma paketine sahip olursunuz. Paket bir defa satın alınır, iptal edilmedikçe her dönem yenilenir.