vodafone hat taşıma

Vodafone Hat Taşıma Nasıl Yapılır

Vodafone Hat Taşıma Nedir

Vodafone hat taşıma kullandığınız GSM operatörü Turkcell, Avea veya Vodafone dışında bir operatörse ve numaranızı değiştirmeden operatörünüzü Vodafone olarak değiştirmenize olanak sağlar. Numara taşıma işlemine izin verildikten sonra bu özelliği kullanan GSM abonelerinin çoğunluğunu numaralarını Vodafone’a taşımışlardır. Numara taşıma işlemi kişilere hali hazırda kullanmakta oldukları numaraları değiştirmeden aboneleri olduğu GSM şirketini değiştirmeye imkan tanımaktadır. Bu bir çok açıdan önem arz eder. Kişinin operatör değişimi sırasında numarasını değiştirmek zorunda kalması rehberinde yer alan herkese bunu hususi olarak bildirmesini gerektirmekteydi. Özellikle iş hayatında kişilerin bağlantılarını daima açık tutmaları büyük önem arz etmektedir. Bu şekilde o zorunluluk ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Vodafone Hat Taşıma Avantajları

Numaranızı Vodafone’a taşımanın birçok avantajı bulunmaktadır. Vodafone müşteri memnuyeti adına hatlarını Vodafone’a taşıyan kişilere avantajlı özel kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar genel olarak normalin daha altında ücretler ile sunulan tarife paketlerinden oluşmaktadır. Fiyat farkı seçeceğiniz tarifeye göre 10 TL ile 30 TL arasında değişebilmektedir. Bu noktada unutmamanız gerekir ki genel olarak tüm GSM operatörleri bir tarife seçtiğiniz zaman size en uygun fiyatı daima belli süreli taahhütler altında sunar. Bu durumda Vodafone bir istisna teşkil etmemektedir. Vodafone hat taşıma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Eğer taahhütünüz dolmadan tarifenizi değiştirmek veya aboneliğinizi iptal etmek isterseniz tarafınıza bir cayma bedeli yansıtılır ve belirlenen bedeli ödemeniz gerekir. Bu nedenle tarifenizi seçerken kabul edeceğiniz taahhüt sürenizi dikkat etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Taahhüt süreniz dolduğunda Vodafone sizlere kullanmakta olduğunuz tarifeyi devam ettirme fırsatının yanında sizler için yeni avantajlı tarifeler de önerir. Bu durumda herhangi bir fiyat değişikliği olmayabileceği gibi 1 Tl ile 5 TL arası değişen fiyat arttırımı söz konusu olabilir. Bu noktada taahhütünüz bittiği için seçiminizi herhangi bir ceza endişesi taşımadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Vodafone numara taşıma işlemlerini günün her saatinde yapabilirsiniz.

Vodafone Hat Taşıma İşlemi

Siz de numaranızı Vodafone’a taşımak istiyorsanız artık yapmanız gerekenler çok kolay. tarifebilire gelin, kendinizi için en uygun Vodafone tarifesini seçin ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde bize iletin, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza halledelim. Yeni hattınız kapınıza gelsin. Üstelik tüm bu işlemler tamamen ücretsiz!