vodafone geçiş

Vodafone Geçiş Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vodafone Geçiş Nedir

Vodafone geçis eğer Vodafone dışında bir GSM operatörü kullanıyorsunuz ve numaranızı Vodafone’a taşıdıysanız yapmış olduğunuz işlemdir. Operatörler arası numara taşıma işlemine izin verildikten sonra Vodafone en fazla müşteri çeken operatör olmuştur. Bunun sebebi tüm Türkiye’yi kapsayan iletişim ağı ve sunduğu kaliteli hizmeti daima ekonomik bedeller ile sizlere ulaştırmasıdır. Verilen dakika, internet ve SMS miktarları incelendiğinde eşit miktarlar için ne uygun tariflerin daima Vodafone tarafından sunulduğu aşikardır. Bu durumun en fazla müşteriyi Vodafone’un çekmesinde yer alan etkisi tartışılmazdır. Peki Vodafone geçiş sizler için ne gibi yararlar içerir? Avantajları nelerdir? Geçiş yapanla için ne tür kampanyalar bulunmaktadır. Bu yazımızda tüm bunlar genel olarak incelenecektir.

Vodafone Geçiş Kampanyaları

Operatörler numara taşıma işlemi başladıktan sonra müşteri çekmek adına yeni gelecek aboneler için birçok kampanya sunmaya başlamışlardır. Bu konuda Vodafone bir istisna teşkil etmemektedir. Hemen hemen bütün Vodafone tarifeleri yeni gelecek müşteriler için çok daha avantajlı fiyatlara sunulmaktadır. Örnek vermek gerekirse Vodafone Red tarifeleri yeni gelen aboneler için hali hazırda Vodafone müşterisi olanlara nazaran 10 TL daha indirimli sunulmaktadır. Sadece bununla da sınırlı değil. Vodafone geçiş yapan herkes için birçok hediye dakika, SMS ve internet hediye edilmektedir. Vodafone geçiş yapmak istediğinizde bunu zorunlu olarak Vodafone tarafından sunulmuş tarifeler aracılığı ile yapmak zorunda değilsiniz. Birçok aracı firma kendilerine verilen yetki ile oluşturdukları tarifeler ile yeni müşteriler için avantajlı tarife paketleri hazırlamaktadır. Bu nedenle geçiş yapılmadan önce sunulan tüm bu teklifleri değerlendirip kendiniz için en uygun tarife paketini seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Vodafone geçiş işlemi yapılırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur vereceğiniz taahhüt süreleridir. Genel olarak 12 ay veya 24 ay şeklinde verilen taahhüt süreleri boyunca abonelikten çıkamazsınız. Bu kesin bir kural değildir. Çıkmak istediğiniz takdirde ceza bedeli ödersiniz. Bu tarz tatsız olaylar ile karşılaşmamak adına aboneliğinizi almadan önce taahhüt sürelerine dikkat etmenizde fayda vardır.

Vodafone Geçiş Nasıl Yapılır

Siz de numaranızı değiştirmeden Vodafone’a taşımak istiyorsanız yapmanız gereken artık çok kolay. tarifebilire gelin, kendiniz için en uygun Vodafone tarifesini seçin ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde bize bildirin, yeni hattınızı kapınıza getirelim! Üstelik tüm bu işlemler tamamen ücretsiz!