Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Freezone

Vodafone Freezone Vodafone'un gençlere özel fırsatlar, kampanyalar, özel paketler içeren meşhur gençlik kulübü. Sana özel fırsatlar Freezone’dan, kafana göre kullanmak Senden! 26 yasin altındaysan şen de Vodafone’un gençlik kulübüne katılabilir ve benzersiz fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsin. Vodafone Freezone ile en uygun fiyatlarla dilediğin gibi konuşup mesajlaşabilir; üstüne sinemadan, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir çok alanda indirim kazanabilirsin. Nasıl mı? FREEZONE yazıp 1525'e ucretsiz mesaj at, Freezone gençlik kulübüne hemen giriş yap!

Vodafone Freezone Avantajlari Nelerdir?

Vodafone Freezone ile Kafana Göre Saati

Kafana Göre Saati’yle Vodafone Freezone aboneleri her gün 1 saat internetinden yemeden takılıyor. Kafana gore saatini nasil kullanirim diyorsan tum detaylari burada bulabilirsin. Vodafone freezone kafana gore saati ile 1 saat internetinden yemeden kullan

Vodafone Freezone ile Salla Dolsun Taşsın

Vodafone Freezone aboneleri interneti bittiğinde telefonunu sallıyor, tarifesindeki interneti aynen dolduruyor, üzerine süpriz hediye internetle taşırıyo. Nasil mi? İnternetin bittiğinde Vodafone Yanımda uygulamasına gir, telefonunu salla10 TL’ye tarifendeki interneti aynen doldur, üstüne Vodafone’dan sürpriz hediyeler kazan  

Vodafone FreeZone Fırsatları Neler?

 • Sinema : Pazartesi ve perşembe günleri anlaşmalı sinemalarda 1 bilet alana, 1 bilet bedava! Sevgilini alıp gitmen için öğrenmen gerekenler var! :)
 • Yemeksepeti : Vodafone FreeZone’dan Vodafone’lulara , yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim. Karnın acıktıysa ve detayları merak ediyorsan seni şöyle alalım :)
 • Burger King Bkool : FreeZone'lular Burger King'te serinleyecek. BKOOL yazıp 6666'ya sms gönderen ve şifresini gişe yetkilisine söyleyen FreeZone'lulara anında Bkool hediye!
 • Geziko : FreeZone’lulara Geziko.com’da uçak biletlerinde iç hatlarda 15TL, dış hatlarda 25 TL indirim!
 • Little Caesars :  FreeZone’lulara Little Caesars’da 2 orta boy klasik pizza 21,90 TL. Mmmm !

Kimler Freezone’lu Olabilir?

 • Aktif Vodafone hattına sahip kişiler
 • Kimlik bilgileri doğrulanan kişiler
 • Hat sahibinin 25 yaş altı olması

  Vodafone FreeZone’lu olmak için herhangi bir belge gerekmemektedir.

  Herhangi bir tarife kısıtı yoktur. Ön ödemeli veya faturalı tüm tarifelerdeki 25 yaş ve altı tüm genç aboneler Vodafone FreeZone’lu olabilir.