Vodafone Logosu

Vodafone Freezone Tarifeleri

Vodafone Freeone’u duymayanımız var mı? Hayır diye kafa salladığınızı görür gibiyim. Festivallerden, yaza merhaba konserlerinden bildiğimiz kıpır kıpır bir gençlik kulübü olan Vodafone Freezone’u Vodafone Freezone tarifeleri ve fırsatları ile birlikte biraz daha tanıyalım bakalım.

Vodafone Freezone Nedir?

Vodafone Freezone sadece tarife, kampanya, paket değil Vodafone’un gençlik kulübüdür. 25 yaş ve altı Vodafone bireysel hat sahipleri veya kullanıcıları, Vodafone Freezone tarifeleri ve Freezone fırsatlarından yararlanabilirler. Vodafone tarifeler için en doğru adres Tarifebilir.

Seçebileceğin Freezone paketlerini de biz buraya ekliyoruz, Vodafone Freezone tarifelerinden birini seçip numaranı Vodafone’a taşımak istersen hemen başvur. Arayıp, kapına gelip seni hiç yormadan numaranı Vodafone’a taşıyacağız.

Vodafone Freezone Tarifeleri

Faturasız Vodafone Freezone Paketleri

Müziksiz yapamam diyenler için de Spotify Premium hediyeli Freezone paketleri

Kimler FreeZone’lu Olabilir?

 • Aktif Vodafone hattına sahip kişiler
 • Kimlik bilgileri doğrulanan kişiler
 • Hat sahibinin 25 yaş altı olması

  Vodafone FreeZone’lu olmak için herhangi bir belge gerekmemektedir.

  Herhangi bir tarife kısıtı yoktur. Ön ödemeli veya faturalı tüm tarifelerdeki 25 yaş ve altı tüm genç aboneler Vodafone FreeZone’lu olabilir.

Nasıl FreeZone’lu Olunur?

Vodafone FreeZone’lu olmak için herhangi bir belgeye ihtiyaç yoktur. FREEZONE yazıp 1525’e göndermen yeterli 🙂 Çıkmak istersen de FREEZONECIKIS yazıp 15252’e gönderebilirsin ama bu kadar avantajlı bir gençlik kulübünden çıkmanı tavsiye etmeyiz.

Vodafone FreeZone Fırsatları Neler?

 • Sinema : Pazartesi ve perşembe günleri anlaşmalı sinemalarda 1 bilet alana, 1 bilet bedava! Sevgilini alıp gitmen için öğrenmen gerekenler var! 🙂
 • Yemeksepeti : Vodafone FreeZone’dan Vodafone’lulara , yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim. Karnın acıktıysa ve detayları merak ediyorsan seni şöyle alalım 🙂
 • Burger King Bkool : FreeZone’lular Burger King’te serinleyecek. BKOOL yazıp 6666’ya sms gönderen ve şifresini gişe yetkilisine söyleyen FreeZone’lulara anında Bkool hediye!
 • Geziko : FreeZone’lulara Geziko.com’da uçak biletlerinde iç hatlarda 15TL, dış hatlarda 25 TL indirim!
 • Little Caesars :  FreeZone’lulara Little Caesars’da 2 orta boy klasik pizza 21,90 TL. Mmmm !

vodafone freezone fırsatları