Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Freezone Paketleri

Vodafone FreeZone'u duymayanımız var mı? Hayır diye kafa salladığınızı görür gibiyim. Festivallerden, yaza merhaba konserlerinden bildiğimiz kıpır kıpır bir gençlik kulübü olan FreeZone'u, Vodafone Freezone paketleri, Freezone tarifeleri ve fırsatları ile biraz daha tanıyalım bakalım.

Vodafone FreeZone Nedir?

Bircok kullanıcı Freezone'u Vodafone esnek tarife, Freezone tarifeleri ya da hediye sinema bileti ile tanısa da Vodafone FreeZone sadece tarife, kampanya, paket değil Vodafone'un gençlik kulübüdür. 25 yaş ve altı Vodafone bireysel hat sahipleri veya kullanıcıları, tarifeleri ne olursa olsun FreeZone'lu olabilir ve fırsatlardan yararlanabilirler. Seçebileceğin Freezone paketlerini de biz buraya ekliyoruz, Vodafone Freezone tarifelerinden birini seçip numaranı Vodafone'a taşımak istersen hemen başvur. Arayıp, kapına gelip seni hiç yormadan numaranı Vodafone'a taşıyacağız.

Kimler Vodafone Freezone Tarifeleri nden Faydalanabilir?

 • Aktif Vodafone hattına sahip kişiler
 • Kimlik bilgileri doğrulanan kişiler
 • Hat sahibinin 25 yaş altı olması

  Vodafone FreeZone'lu olmak için herhangi bir belge gerekmemektedir.

  Herhangi bir tarife kısıtı yoktur. Ön ödemeli veya faturalı tüm tarifelerdeki 25 yaş ve altı tüm genç aboneler Vodafone FreeZone'lu olabilir.

Vodafone Freezone Paketleri : Nasıl FreeZone'lu Olunur?

Vodafone FreeZone'lu olmak için herhangi bir belgeye ihtiyaç yoktur. FREEZONE yazıp 1525'e göndermen yeterli :) Çıkmak istersen de FREEZONECIKIS yazıp 15252'e gönderebilirsin ama bu kadar avantajlı bir gençlik kulübünden çıkmanı tavsiye etmeyiz.

Vodafone FreeZone Fırsatları Neler?

 • Sinema : Pazartesi ve perşembe günleri anlaşmalı sinemalarda 1 bilet alana, 1 bilet bedava! Sevgilini alıp gitmen için öğrenmen gerekenler var! :)
 • Yemeksepeti : Vodafone FreeZone’dan Vodafone’lulara , yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim. Karnın acıktıysa ve detayları merak ediyorsan seni şöyle alalım :)
 • Burger King Bkool : FreeZone'lular Burger King'te serinleyecek. BKOOL yazıp 6666'ya sms gönderen ve şifresini gişe yetkilisine söyleyen FreeZone'lulara anında Bkool hediye!
 • Geziko : FreeZone’lulara Geziko.com’da uçak biletlerinde iç hatlarda 15TL, dış hatlarda 25 TL indirim!
 • Little Caesars :  FreeZone’lulara Little Caesars’da 2 orta boy klasik pizza 21,90 TL. Mmmm !