Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Faturalı Tarifeler

Faturali tarifeler, aylik belirli bir ucret karsiliginda zengin dakika, SMS ve internet secenekleriyle ay boyunca kesintisiz olarak kullanima devam etmek isteyen aboneler tarafindan tercih ediliyor. Vodafone faturali tarifeler, zengin dakika, SMS ve internetin yanisira, alisveris indirimleri, mobil TV, ucretsiz muzik servisi, yurtdisinda kullanim ve yurtdisini arama gibi faydalari da iceriyor. Vodafone faturalı paketler hakkında en detaylı bilgi Tarifebilir'de. Tum bu faydalarin yani sira Vodafone faturali kampanyalar avantajli fiyatlar ve zengin icerikleriyle tum ihtiyaclariniza cevap veriyor. Voda Siz de konusma ve internet aliskanliklariniza gore ihtiyaciniza en uygun faturali tarifeyi secerek tasarruf edebilir, bunun yaninda Vodafone faturali paketler arasindan sectiginiz paketinizin icerdigi diger avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone, faturali hat kullanicilarina yonelik bircok farkli ihtiyaca uygun tarifeler sunmaktadir. Red tarifeleri,  Vodafone faturali tarifeler arasinda bol internet kullanmak isteyen ve Red tarifelerinin sundugu yurtdisi arama, yurtdisinda kullanim, ucretsiz Digiturk Play taraftar paketi, hediye sinema bileti, ucretsiz havaalani transferi gibi avantajlardan yararlanmak isteyen aboneler icin one cikiyor. Ayrica Vodafone Red tarifelerinde aile bireyleri de %35 indirimden faydalanabiliyor. Vodafone’un faturali hat kullanicilarina sundugu diger bir tarife seti de Duran ve Devreden Akil Kupu tarifeleri. Eger konusma ve internet aliskanliklarinizi kontrol altinda tutmak istiyorsaniz, paketiniz bittiginde dursun ya da kullanmadiginiz dakika ve internetler devretsin istiyorsaniz Akil Kupu tarifeleri tam olarak sizin icin. Duran ve Devreden Akil Kupu tarifelerini detayli incelemek icin Akil Kupu Tarifeleri sayfamizi inceleyebilirsiniz. Vodafone faturali kampanyalar arasinda Duran ve Devreden Akil Kupu tarifelerinin cok revacta oldugunu da soyleyebiliriz. 26 yaş altındaysan ve gencliginin baharindaysan Vodafone faturali paketler arasinda sana ozel teklifler de mevcut. Sen de hemen Vodafone’un gençlik kulübü Freezone'a katıl ve en uygun fiyatlarla dilediğin gibi konuşup mesajlaş. Sinemadan, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir çok alanda indirim de Vodafone FreeZone ile hediye. En guncel Vodafone Freezone tarifeleri ve Freezone avantajlari icin Vodafone Freezone sayfamizi inceleyebilirsin. Vodafone tarifeler için ise bu linke tıklayınız.

Numaranızı Vodafone'a Taşıyın

Ihtiyacınıza en uygun Vodafone faturalı tarifeler  arasindan secmek istedigin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen basvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Vodafone’a geçin.

2019 vodafone faturalı tarifeler