vodafone tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler Kampanya ve Avantajları

Vodafone Faturalı Tarifeler

Yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan telekomünikasyon devi Vodafone, faturalı tarifeleri ile her gün daha fazla müşteriyi kendine çekmekte. Bunda hiç şüphesiz en büyük etken şirketin sunduğu kaliteli hizmeti makul fiyatlar karşılığında müşterilerine ulaştırması. Ayrıca hemen hemen %90 oranında sahip olduğu kapsama ile ülkenin her yerinde hizmet verebilmesi yine müşterilerinin Vodafone’u tercih etmesine neden olan büyük bir başarı olarak göze çarpmakta. Bu sebepler dahilinde incelendiğinde Vodafone’u tercih eden müşterilerin büyük bir çoğunluğunun seçiminin Vodafone faturalı tarifeler kullanmaktan yana olduğunu gözlemlemekteyiz. Peki bunların sebebi nelerdir? Neden insanlar eskiden yüksek meblağlar ile karşılaşmaktan korktukları için tercih etmedikleri faturalı tarifleri şimdilerde daha çok tercih eder oldu? Gelin bu sorunun cevabını birlikte inceleyelim.

Vodafone Faturalı Tarifeler Neden Tercih Ediliyor ?

Eskiden insanlar telefon faturalı geldiklerinde astronomik rakamlarla karşılaşma endişesiyle literatürle ön ödemeli olarak adlandırdığımız “kontörlü” hatlara daha çok rağbet ederdi. Tabii bunda o zamanın teknolojisini ele alarak büyük bir haklılık payı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şöyle ki insanlar sahip oldukları kontörlü hatlar ile ne kadar kontör sahibi oldukları, her ay ne kadar almaları gerektiğini hesaplayıp ona göre hareket edebiliyorlardı. Bir diğer deyişle insanlar kontrolün daha çok kendilerinde olduklarını hissedebiliyorlardı. Ancak artık zaman değişti ve teknoloji belki de bu kadar kısa bir zaman diliminde çağlar atladı. Şimdi kullanılan akıllı telefonlar ile insanlar faturalı veya faturasız olmalarına bakmaksızın daima neye sahip olduklarını kontrol edebilme şansına sahip. Bunun en güzel örneğini yine bir Vodafone hizmeti olan Vodafone Yanımda uygulamasında görmekteyiz. İnsanlar telefona indirdikleri bu küçük ama çok kullanışlı uygulama sayesinde daima sahip oldukları dakika, SMS ve internet haklarını kontrol edip onlara göre hareket edebilme kabiliyetine sahip oldular.

Tabiki bu durumun sebebi yukarda anlattıklarımız ile sınırlı değil. GSM operatörleri müşterilere numara taşıma hakkı tanındıktan sonra yeni müşteri kazanmak adına her gün bir yeni kampanya yapmakta ve bu kampanyalar daha çok faturalı hatlar üzerinden insanlara sunulmakta. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen insanlar da doğal olarak faturalı hatları gün geçtikçe daha da benimsemeye ve kullanmaya başlamış durumdadırlar.

Vodafone Faturalı Tarifeler Nasıl Kullanılır

Siz de artık bir faturalı hat sahibi olmak ve Vodafone’un yeni gelen müşterileri için sunduğu birbirinden avantajları kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken tarifebilir adlı sitemizi ziyaret etmek ve numaranızı Vodafone’a taşımak! Sitemizi kullanarak numaranızı ayrıca Turkcell ve Turk Telekom operatörlerine de taşıyabilirsiniz. Yapacağınız tüm işlemler ücretsiz olup, tek yapmanız gereken kendinize en uygun operatör ve sunduğu tarifeyi seçerek yeni SIM kartınızın kapınıza gelmesini beklemek! Haydi siz de binlerce memnun müşteri arasına katılıp bu kaliteli hizmetten derhal yararlanın!