Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Faturalı Paketler

Vodafone faturalı paketler GSM operatörü Vodafone tarafından abonelerinin kullanımına sunduğu faturalı tarife paketleridir. Faturalı paketler uzun bir süre bireyler tarafından tercih edilmemekteydi. Bunun sebebi ise faturalı paketlerde uygulanan tarife aşım ücretiydi. İnsanlar kullandıkları tarifeler dahilinde kendilerine verilen dakika ve SMS haklarını aştıktan sonra tarife dahilinde sözleşme ile belirlenen bedele ek olarak tarife aşım ücreti ödemekteydiler. Ciddi meblağlara ulaşabilen bu aşım ücretlerinden dolayı kişiler çoğunluklu olarak faturalı tarifelerden ziyade risk taşımayan faturasız tarifeleri tercih etmekteydi. Ancak GSM operatörleri tarafından yapılan düzenlemelerden sonra faturalı tarifeler bireyler tarafından daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu açıdan Vodafone faturalı paketler çoğu Vodafone abonesi tarafından tercih edilmektedir. Sunulan tarifelerin geniş içeriği ve toplumun her kesimine uygun fiyat aralıkları bu durumun en büyük etkisidir. Peki Vodafone tarafından sizler için sunulan bu faturalı tarifelerin güncel içerik ve fiyatları nasıl gelin hep birlikte inceleyelim.

2019 Vodafone Faturalı Paketler

Tarifelerin ayrıntılarına geçmeden önce belirtmemiz gerekmektedir ki tarife fiyatları Vodafone dışından gelecek yeni aboneler için daima çok daha avantajlıdır. İster ilk numaranızı alın isterseniz Vodafone harici kullandığınız bir GSM operatöründen numaranızı Vodafone'a taşıyın tüm bu fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Vodafone faturalı paketler fiyat olarak aylık 29 TL ile 125 TL arasında değişmektedir. En fazla rağbet gören tarifeler 39 TL ile 59 TL arasıda fiyatlandırılmaktadır. 29 TL'ye sahip olacağınız Saçma Güzel 4 paketi sizlere her yöne 500 dakika, 4 GB internet ve sınırsız WhatsApp sağlamaktayken 125 TL'ye sahip olacağınız Redli 20 Plus Paketi sizlere her yöne 3000 dakika ve 250 SMS, Vodafone'lular ve sabit hatlar ile sınırsız konuşmanın yanı sıra  20 GB internet sağlamakta. Red paketleri daha çok aktif olarak çalışma hayatında bulunan bireyler için daha uygun olacağından içerik ve fiyat konusunda biraz daha dolgun olmaktadır. En fazla rağbet gören tarife ise 40 TL karşılığında her yöne 750 dakika ve 250 SMS hakkına ilaveten 5 GB internet sahibi olmaktasınız. Bu tarifenin size sağladığı en önemli avantaj ise bir önceki ay süresince kullanmadığınız haklarınızın bir sonraki aya devredilmesidir.

Vodafone Faturalı Paketler Nasıl Alınır

Eğer siz de ilk defa hat almak için Vodafone'u seçtiyseniz veya numaranızı Vodafone'a taşımak istiyorsanız tarifebilir ayrıcalığı ile bu işlemlerinizi yapmak artık çok kolay! Tek yapmanız gereken sizden istenen bilgileri eksiksiz biçimde iletmeniz ve yeni hattınızın kapınıza gelmesini beklemek. Üstelik tüm bu işlemler tamamen ücretsiz!   Vodafone Red 20 pro