vodafone evde internet

Vodafone Evde Internet

Vodafone Evde İnternet

Türkiye’de yıldızı parlayan başarılı İngiliz GSM operatörü Vodafone kaliteli internet hizmetini Vodafone evde internet ile evlerinize taşıyor. Ülkemizde piyasaya girdiği ilk günden günümüze uzanan uzun yıllar boyunca kalitesi ve sunduğu uygun fiyatlar ile milyonların tercihi haline gelen şirket artık bu hizmeti evlerinizde de veriyor. Peki hali hazırda evleriniz için internet hizmeti veren birçok şirket varken neden Vodafone’u tercih etmelisiniz? Bu hizmetin sizlere sağlayacağı avantajlar ve fırsatlar neler? Bu sorulara yanıt vermek amacıyla sizler için bu yazıyı hazırlamış bulunmaktayız. Gelin şimdi hep birlikte bu fırsatlara göz atalım.

Vodafone Evde İnternet Fırsatları

Vodafone evde kullanmak isteyen müşteriler ister bir başka internet sağlayıcı ile anlaşmalı olsun ister evine ilk defa internet bağlatacak olsun birçok avantaja sahip olabilmekte. Hiç şüphesiz bu noktada kişilerin en büyük çekincesi cayma bedeli. Hali hazırda Turkcell Superonline veya TT NET kullanıcısı olan bireyler taahhütleri bitmediği için ödeyecekleri cayma bedeli nedeni ile internet sağlayıcılarını değiştirmeye sıcak bakmıyor. Ancak bu noktada Vodafone sizlere sunduğu çok büyük bir fırsat bulunuyor. Eğer Vodafone evde internet seçerseniz cayma bedeliniz Vodafone NET tarafından 150 TL’ye kadar karşılanıyor. Yani artık dilediğiniz gibi özgürce internet sağlayıcınızı değiştirebilirsiniz!

Vodafone evde interneti fiyat açısından inceleyecek olursak hem ADSL hem de fiber hizmetlerinde fiyat konusunda pek fark olmadığını söyleyebiliriz. Şöyle ki ADSL paketlerinde en düşük ücretli tarife ilk 6 ay boyunca 64,90 TL sonrasında devam eden aylarda ise 74,90 TL. En yüksek ücretli tarife ise ilk 1 yıl boyunca 144,90 TL olmakla beraber devam eden aylarda 154,90 TL olarak sunulmaktadır. Vodafone evde internet fiber tarifelerinde ise en düşük ücret yine ilk 6 ayı 64,90 TL ve devam eden aylar 74,90 TL şeklinde olup en yüksek ücretli tarife ise 1 sene boyunca 164,90 TL olup devam eden aylarda 174,90 TL şeklindedir.

Tüm belirttiğimiz bu fiyatlar vereceğiniz 24 ay taahhüt dahilinde olan fiyatlar olup paketlerin sağladığı Kablo TV gibi ek özellikler de mevcuttur.

Vodafone Evde İnternet Nasıl Alınır

Vodafone evde internet abonesi olmak için başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tarifebilire gelmek, kendinize en uygun paketi seçmek ve sizlerden istenilen bilgileri eksiksiz bir biçimde bizimle paylaşmak. Diğer tüm işlemleri sizler için yapıyor ve sizi uzun ve yorucu bu süreçten kurtarıyoruz. Üstelik tüm bu işlemler için sizden bir ücret talep etmiyoruz!