vodafone evde internet

vodafone ev interneti alımı ve avantajları

VODAFONE EV İNTERNETİ

Türkiye’de piyasa girdiği günden itibaren GSM operatörlüğünü farklı bir boyuta taşıyan Vodafone kalitesini; Vodafone ev interneti ile artık evlerinizde de yaşayabileceksiniz. Vodafone Türkiye’nin en büyük ikinci GSM operatörü olup her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Bu durumda en büyük sebep etki hiç şüphesiz verdiği hizmetin kalitesinde ve bu kaliteyi çok makul ücretler karşılığında sunmasıdır. Bu sebeple eğer artık siz de Vodafone kalitesini evinizde yaşamayı arzu ediyorsanız aşağıda açıklayacağımız adımları izlemeniz yeterli!

VODAFONE EV İNTERNETİ KAYDI

Vodafone ev internetine geçmeniz ilk olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yapmanın en kolay yolu Vodafone evde internet sitesini ziyaret etmek ve size gösterilen adımları dikkatlice ve atlamadan takip etmektir. Eğer bu yol size göre değilse o halde daima bir Vodafone bayisine gidip bireysel olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapacağınız başvurular tamamen ücretsiz olup sizlere birçok avantaj ve fırsat sunmaktadır. Peki bu avantaj ve fırsatlar nelerdir?

Vodafone Net aboneliğiniz onaylandıktan sonra eviniz için gereken kurulum ücretsiz olarak yapılacaktır. Ancak evde kullanılan interneti değiştirmenin büyük bir problemi vardır. Cayma bedeli. Eğer bir başka internet sağlayıcı ile devam eden bir sözleşmeniz var ise öncelikle onun iptali gerekecektir. Bu durumda sözleşmeden cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir. Vodafone Net aboneliğini seçtiğiniz takdirde bu cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanmaktadır!

SİTEMİZİ KULLANARAK YARARLANABİLECEĞİNİZ FIRSATLAR

vodafone evde 4gb

tarifebilir olarak ülkemizde bulunan GSM operatörleri tarafından kullanıma sunulan tüm tarifeleri sıralamakta ve operatör değişiminizi en kolay şekilde yapabilmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Vodafone Net hizmetini kullanmayı seçtiğiniz zaman eğer GSM hattınızı da Vodafone’a taşırsanız fırsatlar zinciri sizler için çok daha geniş bir yelpazede sunuluyor. Vodafone ev internetini seçtiğiniz zaman eğer hattınız da Vodafone olur ise Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya GUNLUK yazıp 7000’e SMS atarak akıllı telefonunuz için 4GB internet sahibi olabiliyorsunuz. Sizlerde hemen bu avantajlardan yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret ederek sizler için en iyi Vodafone tarifisini seçerek Vodafone kalitesini hem cep telefonunuzda hem de evinizde yaşamaya başlayın!