Vodafone bittikce dolan tarifeler

Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler

Bittikçe dolan tarifeler abone alımına kapatılmıştır, aşağıdan güncel Vodafone faturasız paketlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Paketler

Numara taşınabildiğinden beri GSM operatörleri arasındaki rekabet daha da arttı ve giderek de artmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir kampanyanın reklamını televizyonda görmeyelim. Faturasız abonelere özel sunulan Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler de avantajlı fiyatları ve yenilikçi özelliği ile dikkat çekiyor. Belki bu başlığı görünce hatırlayamayabilirsiniz. Peki ya, dayı bile olmayı beceremeyen Beyazıt Öztürk‘ün rol aldığı reklam dersek?

Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler faturasız hat kullanıcılarını yarı yolda bırakmamayı ve cazip teklifleriyle rakip operatörlerdeki aboneleri de Vodafone’a geçmeye teşvik ediyor.

Tarifem Bittiğinde Nasıl Doldururum ?

  • Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz, Vodafone Bittikçe Dolan Tarifenizi hattınıza yüklüyorsunuz, eğer Vodafone abonesi değilseniz önce hattınızı Vodafone’a taşıyıp aynı işlemleri uygulamanız gerekiyor.
  • Tarifeniz azalınca ya da bitince size gelen uyarı ile birlikte anahtar kelimeyi (kullanmak istediğiniz paketin içeriği) yazıp 7000’e ücretsiz gönderebiliyorsunuz.
  • Yeniden dolan tarifenin içeriğini tarifenin bitiş tarihine göre rahatça kullanabiliyorsunuz :)

vodafone bittikçe dolan tarifeler

 

Tarifenizi Doldurun, Yarı Yolda Kalmayın!

Bittikçe Dolan Tarifelerde tüm paketlerinizi yenilemek zorunda değilsiniz. İsterseniz ayrı ayrı her bir paketi 10 TL’ye yenileyebilirsiniz ya da 15 TL’ye tüm tarife içeriğini yenileyerek tarifenizi doldurabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler Neler?

Tarifenizdeki paketleri doldurmak için DOLDUR yazıp, boşluk bırakıp aşağıdaki tabloya göre doldurmak istediğiniz paketin anahtar sözcüğünü ekleyip 7000’e göndermeniz yeterlidir.

bittikce-dolan-tarieler-nasil-doldururum