bimcell

bimcell paketi nedir nasıl alınır

BİMCELL PAKETİ

Normal GMS operatörlerinin sunduğu standart paketlerden artık bunaldıysanız sizlere yeni bir önerimiz var BİMCELL! Bu paketi BİM Perakende zinciri tarafından Türk Telekom alt yapısı kullanılarak hizmete sunulmuş GSM tarife hizmetidir. BİMCELL aynı Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell gibi GSM operatörlerinin verdiği, genel olarak dakika, SMS ve internet paketi içeren tariflere sunmaktadır. Üstelik bu tarifeler diğer GSM operatörlerinin sunduğu tarifelere nazaran daha ekonomik olmaktadır. Sunduğu kaliteli ve ekonomik hizmetler ile kısa sürede yüz binlerce aboneye ulaşan BİMCELL yeni gelen müşterilerine daima yararlanabilecekleri birçok fırsat sunmaya devam ediyor.

BİMCELL TARİFELERİ VE KAMPANYALARI

Önceden de belirttiğimiz gibi bu tarife müşterilerine birçok avantajlı paket ve kampanyalar sunmaktadır. Sundukları paketlere kısaca göz atacak olursak; aylık 250 dakikalık konuşma paketi 12 TL, aylık 500 dakikalık konuşma paketi ise 14 TL olarak kullanıma sunulmuş halde. Yalın internet paketlerinin fiyatları ise şu şekilde; aylık 250 MB internet 5 TL, aylık 1 GB internet paketi 9 TL ve son olarak aylık 2 GB internet paketi 16 TL olarak hizmetinize sunulmuş haldedir. Kabul etmek gerekir ki günümüzde cep telefon kullanıcılarının çoğu içlerinde dakika, internet ve SMS hizmetlerini birlikte taşıyan karma paketleri tercih etmektedir. Karma paketler olarak sunulan hizmetler şu şekildedir; 600 dakika, 600 SMS ve 2 GB internet 19 TL / 750 dakika, 750 SMS ve 5 GB internet 29 TL / 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB 39 TL. Görüldüğü üzere normal GSM şirketleri tarafından sunulan paketlerden çok daha uygun olarak sunulan bu paketler Türkiye’nin her kesiminden birçok müşteriyi çekmiş bu sayede BİMCELL yüz binlerce aboneye ulaşmıştır.

Hali hazırda 25 TL yükleyen tüm kullanıcılara 1 GB internet ve 500 SMS hediye!

NASIL BİMCELL ÜYESİ OLUNUR

Numaranızı BİMCELL’e taşımak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay! tarifebilir olarak tüm numara taşıma ve yeni hat alma işlemlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Siz de geçmek istediğiniz operatörü ve tarifeyi sitemiz içinde sizler için seçeneklerinize göre sıraladığımız listeremizden seçin, istenilen bilgileri eksiksiz bir biçimde bildirin ve sadece yeni SIM kartınızın kapınıza gelmesini bekleyin. Tüm bu işlemleri cebinizden hiçbir şey harcamadan evinizden rahatlıkla yapın!