Vodafone Avantajları Fiyatları

VODAFONE TARİFELER VE ÇEŞİTLERİ

Vodafone toplumun her kesimi için birçok tarife sunmaktadır. Kişiler kendilerini en uygun tarifeyi seçtikten sonra bu avantajlardan yararlanmaya anında başlayabilirler. Örneğin Vodafone Red tarifelerini ele alalım. Vodafone Red genel olarak iş hayatında bulunan bireyler için hazırlanmışlardır ve bu açıdan fiyatlarının ortalamanın biraz üzerinde olduğu kabul edilebilir. Bu nedenle iş hayatı dışında bulunan öğrenciler, ev hanımları gibi kişilerin bu tarz tarifeleri kullanmaları kendileri için ekonomik olmayacaktır. Bu konu dışında kullanıcıları için Red tarifelerinin iş hayatına özel olarak sunduğu farklı hizmetler vardır. Örneğin eğer bir Red’li olursanız kampanya dahili anlaşmalı havaalanlarında ücretsiz veya indirimli seçeneklerle bagaj hizmeti alabilmektesiniz. İş nedeni ile gittiğiniz şehirlerde indirimli araç kiralayabilmekte ve anlaşmalı otellerde yine indirimli olarak kalabilmektesiniz. Bu ve bunun gibi ayrıcalıklar Vodafone tarifeler ve paketler arasında daima bulunmaktadır.

Vodafone Freezone ise daha çok genç kesime hitap eden tarifelerdir. Fiyat performansı açısından en avantajlı paketler Freezone paketleridir. Sunduğu fırsatlar ise bir gencin isteyebileceği tüm etkinlikleri kapsayacak şekildedir. Freezone tarifesine sahip olan birisi sinemalarda ve konserlerde indirimli ve hatta ücretsiz biletlerden yararlanabilmekte, geniş internet paketlerine sahip olabilmekte ve sosyal medya uygulamalarını internetsiz kullanabilme fırsatına sahip olabilmektedir. Freezone tarifeleri gençleri hedef aldığından ücretleri çok makul düzeylerdedir.

Peki bu eşsiz tarifelere nasıl erişebilirsiniz? Bunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz 🙂

VODAFONE TARİFELER SEÇİMİ

Bahsettiğimiz bu tarifelerden yararlanmak artık çok kolay. İster yeni hat alacak olun ister numaranızı taşımak isteyin kendiniz için en uygun Vodafone tarifesini sitemizden seçebilirsiniz. tarifebilir olarak sizleri numara taşıma ve hat alma işlemlerinin uzun bekleyişlerinden kurtarıp tüm işlemleri sizler adına yapıyoruz, sizlere sadece tarifenizi seçmek kalıyor. Üstelik tüm bu hizmetleri sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz! Yapmanız gereken tek şey sitemize gelip tarifenizi seçmek ve işlemler için talep edilen bilgilerinizi doğru bir şekilde bize bildirmek. Size kalan tek şey ise SIM kartınızın kapınıza gelmesini beklemek!