Turkcell Ucutran Paketler

Uçuran Paketler 4.5 G Hızıyla Turkcell’de

Turkcell’in hazır kartlılara özel sunduğu Uçuran Paketler ile internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinle bol bol konuşup mesajlasabilirsin. Doya doya harcayacağın 4.5G hızında internetin yanında binlerce sms ve yüzlerce dakika da uçuran paketlerle senindir.

Uçuran Paketler

 

Uçuran Paketlerle hangi fırsatlardan yararlanabilirsin?

Turkcell uçuran paketler bip, fizy ve dergilik avantajlarıSeçeceğin tarifeye göre BiP Kullanımlarında Geçerli ekstra 1GB ya da 5GB mobil internet paketi, Dergilik servis üyeliği ve bu uygulamada dergilerini rahatça okuman için ekstra 5GB internet paketi ve son olarak Uçuran 6 GB ve Uçuran 6 GB Plus paketleri ile Fizy aboneliğine de sahip olabilirsin. Çok seveceğini düşündüğümüz bu uygulamaları tanıtmakta fayda var.

BiP

turkcell uçuran paketler bip

Bip anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme sağlayan Turkcell’in desteklediği fakat tüm operatör kullanıcılarının kullanabildiği bir uygulama. Diğer kullanıcılara resim, video ve ses kaydı gönderebilir, bazı şeylerin gizli kalması gerektiğini düşünüyorsan kaybolan mesaj özelliği sayesinde belirlediğin süre sonunda kendini imha eden mesajlar yazabilirsin :) .

Uygulamaya BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak veya telefonunun mağazasından bulup indirebilirsin.

Dergilik

turkcell uçuran paketler dergilik

Uçuran Paketler ile en popüler dergileri cebinizden okuma fırsatı veren dergilik uygulaması ile yüzlerce dergi avucunun içinde. 13.9 TL fiyatı olan bu uygulamayı uçuran paketlerden birini alarak Dergilik de geçerli 5GB internet paketi ile ücretsiz kullanabilirsin.

Uygulamayı Apple Store veya Google Store üzerinden indirebilirsin.

Fizy

turkcell uçuran paketler fizy müzik

Yerli-yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğin müzik platformu Fizy’ye cebinden, tabletinden ve bilgisayarından giriş yapabilir ve müziğin etksine kapılabilirsin. Uçuran 6 GB ve Uçuran 6 GB Plus paketlerindeki Fizy aboneliği sayesinde internet paketini harcamadan Fizy’de sınırsız müzik dinleyebilirsin.

Fizy’yi m.fizy.com üzerinden webden ya da Apple Store veya Google Store üzerinden mobil uygulamayı indirip kullanabilirsin.

Uçuran Paketlere nasıl geçebilirim?

Uçuran Paketler arasından yukarıda seçtiğin tarifeye tıklayıp formu doldurarak detaylı bilgi alabilir sana en yakın Turkcell iletişim merkezine gidip geçmek istediğin tarife ile ilgili talepte bulunabilirsin.