Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell Tarifeler

Türkiye’de iletişim denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Turkcell, o kadar çeşitli tarife ve paket seçeneğine sahip ki, adeta halkın her kesimini kucaklayıcı bir niteliğe sahip. İhtiyaçlarınıza uygun her türlü tarifeyi Turkcell tarifeler arasında bulabilirsiniz. Biraz daha detaya inecek olursak, faturalı ve faturasızlara özel çeşitlerin mevcut olduğunu görmekteyiz. Faturasız olanlar için en cazip paketler, gençlere özel GNC paketleri ve uçuran paketlerdir. Turkcell tarifeler arasından özellikle GNC paketler ile uçuran paketler tam anlamı ile sinemaseverlere hitap ediyor. Alışveriş indirimleri, sinema biletleri ve spotify/Fizy kullanım imkânları bu tür paketler ile sunulmaktadır. Turkcell paketler, faturasız seçenekte bu tür imkânlar sunarken, faturalılar için daha da geniş imkânlar tanımaktadır.

Turkcell Tarifeler

Turkcell tarifeler özellikle platinum ve dört dörtlük Platinum paketleri ile neredeyse sınırsız imkânlar sunuyor. Dört dörtlük Platinum paketlerinin diğerinden farkı ise limitsiz ev interneti hediye ediyor olmasıdır. Ayrıca havalimanı fırsatlarından alışveriş indirimlerine ve Mobil TV’ye kadar çokça ekstra avantaj da söz konusudur. Emeklilere özel, kamululara özel tarifler standart olarak sunulurken, farklı avantajları sunan paketler ise gözde durumda. Örneğin, 4.5G Konfor paketleri bugünlerde oldukça seviliyor. Herkese açık olarak sunulan paketlerin durma ve devretme ozellikleri en dikkat çeken avantajlarıdır. Buna bağlı olarak pek çok kişi de Turkcell tarifeler tercih ediliyor, yaşamını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda da cebine avantaj da sağlamış oluyor.   Turkcell dakika paketleri, sınırsız internet fırsatı, 4.5G hızı ve bunların yanı sıra çokça fırsat, indirim ve hediye sizi bekliyor. Kontrolün sizde olmasını isterseniz limitinize ulaştığınızda kendiliğinden duran tarifeleri tercih edebilirsiniz. Kamu çalışanları için ise Turkcell’liler ise 5.000 dakika konuşmadan, grup için 1.000 dakikaya kadar farklı konuşma imkânları mümkündür. Siz yeter ki isteyin… Turkcell tarifeler ile hayatınızı kolaylaştırmak ve sevdikleriniz ile iletişim ağınızı her daim canlı tutmak için hizmetinizde. İhtiyaçlarınıza uygun birbirinden farklı seçenekleri incelemek için ise doğru yerdesiniz. Sevdikleriniz ile doyasıya konuşmak, endişesizce internette dolaşmak ve mesajlaşma keyfini yaşamak için çok bir şey yapmanıza gerek yok.

Numaranızı Turkcell'e Taşıyın

İhtiyacınıza en uygun Turkcell tarifeler arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell’e geçin.