Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell Platinum Paketler Hakkında Herşey

Turkcell Platinum ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​size ​özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıracak ve konforunuzu artıracak ​​​bir ayrıcalıklar dünyası. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifeler, sıra beklemeden ve istediğinizde kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar, Turkcell Platinum paketler ile müşterilere özel olarak sunuluyor.

Turkcell Platinum Paketler ve Ayrıcalıkları

Yurtdışı Ayrıcalıkları

  • Turkcell Platinum Paketler ile artık Türkiye'deki tarifenizi yurt dışında da kullanabilirsiniz. Üstelik tam 50 ülkede rahat rahat her yöne konuşur, mesajlaşır ve internete girebilirsiniz.​
  • Yurt Dışından Platinum Müşteri Hizmetleri'ni (0090532​7571532) Aramak Ücretsiz!
  • Özel günler ve tatil dönemlerinde Turkcell Platinum Paketler ile yurt dışı çıkış harç pulunuz hediye! Tek yapmanız gereken belirtilen tarihlerde Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarındaki Turkcell İletişim Merkezlerine uğrayarak telefon numaranızı belirtip hediye harç pulunuzu almak!

İhtiyacınıza Çözüm Sunan Hizmetler

  • Haftanın her günü, 7/24, sadece Turkcell Platinum müşterilerimize özel 0532 757 1 532 numarasını ücretsiz* arayarak hiçbir şekilde sıra beklemeden hizmet alırsınız.
  • Platinum Hizmet Ekibi, telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet verir. Telefonunuz arızalanırsa, iletişiminizin kesilmemesi için size geçici bir telefon verilir ve cihazınız sizin için Teknik Servis’e ulaştırılarak, tamir ettirilip size teslim edilir.
  • Turkcell Platinum Paketler ayrıcalığı ile e-posta(platinumhizmet@turkcell.com.tr) üzerinden de hizmet alabilir, size uygun tarife seçenekleri, fatura detaylarınız ve ayrıcalıklarınız ile ilgili sorularınıza e-posta aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz.

Hayatınıza Renk Katacak Ayrıcalıklar 

  • Türkiye’deki tüm Cinemaximum Sinemaları'nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri bir bilet aldığınızda 2.biletiniz Turkcell Platinum’un size hediyesi!
  • Turkcell Platinum Paketler'e özel Ankara-Aşti, İzmir, Çeşme, Bodrum, Dalaman, Antalya, Adana-Mersin, Konya, Gaziantep'te havalimanı transferleriniz size tamamen ücretsiz!
  • Ücretsiz Turkcell TV+ Cep Paketi ile TV kanallarını, ödüllü filmleri telefonunuzdan izleyebilir, kaçırdığınız programları, dizileri geri alarak izleyebilirsiniz. Üstelik TV keyfini mobil olarak da yaşayın diye 5 GB interneti de ücretsiz içinde!
  • Turkcell Müzik uygulamasını indirdikten sonra, Platinum Sınırsız Müzik paketinizle yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı mobil olarak, saat kısıtlaması olmadan ve reklamsız dinlersiniz. Üstelik paket ücreti ödemez, internetinizi harcamazsınız.