Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell Paketler

Turkcell paketler ve tarifeler dünyası her müşteri kesimine uygun çok avantajlı paketler ve kampanyalar içermekte. Siz de 4.5G hızında Turkcell paketler arasında en avantajlısını arıyorsanız bu yazıda ve sayfadaki paketler listesinde aradığınızı bulacaksınız. Turkcell paketler dünyasına göz attığımızda her bütçeye ve ihtiyaca uygun kampanyalar görüyoruz. Tarife ile yetinmeyip GSM operatöründen çok daha fazlasını bekleyenler için Platinum Paketler, gençler için GNÇ paketleri, 4.5G hızında Yeni Turbo paketleri Turkcell paketler dünyasının en öne çıkan paketleri. Bunun yanı sıra faturasız aboneler için de Uçuran Paketler Turkcell paketler portföyünde yerini alıyor. Gelin Turkcell paketler dünyasına daha detaylı göz atalım.

Turkcell Paketler Dünyasının Göz Bebeği: Platinum Paketler

Turkcell Platinum'u kısaca anlatmamız gerekirse tam bir ayrıcalıklar dünyası. sahip olduğu avantajlar ve ayrıcalıklarla piyasada farklılığını kabul ettiren Turkcell Platinum'un avantajları saymakla bitmiyor. Neler mi bu avantajlar? Turkcell Platinum ile her hafta 1.000 Platinum müşterisi D&R'dan hediye kitap kazanıyor. Her pazar D&R’larda hediye kitap ayrıcalığınızdan yararlanmak için, Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz. Sinema keyfini sevdikleriniz ile birlikte yaşamanız için Turkcell Platinum ile 1 bilet alana 1 bilet bedava. Cinemaximum Sinemaları'nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri hediye biletinizi kullanmak için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz. Havalimanı transferinizde ücretsiz Havaş kullanarak ayrıcalığınızı yaşayın. Ücretsiz Ankara, Adana, Antalya, Bodrum Merkez, Dalaman, İzmir, Kayseri, Konya Merkez ve Samsun havalimanları transferi için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz. Diğer tüm Platinum ayrıcalıkları ve Turkcell Platinum Paketleri için Turkcell Platinum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Turkcell paketler dunyasinda internetli tarifeleri bulabilirsiniz.

Turkcell Paketler Dünyasında Gençlere de Yer Var: GNÇ Paketler

GNÇ dünyasında Turkcell'den gençlere özel acayip güzellikler var. Gençlere özel paketler, kampanyalar, fırsatlar ve bir dolu güzellik GNÇ uygulamasında. Bu fırsatlar nelerdir diyorsan devam edelim. GNÇ dünyasında gençlere özel bol internetli, dakikası çok, internetinden yemeyen uygulamaları olan paketler var. Gençlere özel paketler için GNÇ yazımıza göz atabilirsiniz. Fırsatlara gelirsek yılların efsane GNÇ sinema kampanyası ile her Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar 1 sinema bileti alan gençlere 1 sinema bileti Turkcell’den hediye! Diğer tüm Turkcell paketleri ve faturalı tarifeleri için Turkcell Faturalı Tarifeler sayfamıza da göz atabilirsiniz.