Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell Numara Taşıma Ayrıcalıkları

Vodafone veya Türk Telekom abonesi iseniz ve numaranızı kafanızda numara taşıma fikri varsa en avantajlı Turkcell numara taşıma kampanyaları hakkında buradan bilgi alabilirsiniz. Üstelik Turkcell hat taşıma kampanyaları arasından seçtiğiniz tarifeye başvuru yaparak Turkcell numara değişikliği işlemini kolayca gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza en uygun Turkcell numara taşıma kampanyaları arasından seçmek istediğin tarifeye geçmek ve numaranı taşımak için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell'e geçin.

Turkcell Numara Taşıma Paket ve Tarifeleri

Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell hat taşıma arasında en çok rağbet gören Turkcell numara değiştirme işlemleri arasında en çok başvuru alan tarifeler şu anda Turkcell Platinum tarifeleridir. Hediye sinema biletleri, çeşitli alışveriş indirimleri, ücretsiz Havaş kullanımı, AVM'lerde ücretsiz vale kullanımı gibi hizmetleri de içeren Turkcell Platinum paketler Turkcell numara değişikliği için birçok sebep sunuyor. Turkcell Platinum Paketleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Turkcell Platinum Paketleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Tarifeleri

Turkcell'in gençlik kulübü olan GNÇ paketleri özellikle gençler arasında en çok tercih edilen Turkcell numara taşıma kampanyaları arasında en başta geliyor. Turkcell hat taşıma kampanyaları arasından sana en uygun gençlik paketini seçip GNÇ’li olunca hesaplı fiyatlarla konuşup mesajlaşabilir, kafanıza göre kendi paketinizi yaratabilirsiniz. Genç Turkcell kampanyaları ile pizzası, sineması, kahvesi derken paranız cebinizde kalır. Bir de üstüne kampüste, internette, orada burada gezerken sürprizlerle karşılaşırsınız.

Turkcell Akıllı Duran ve Devreden Paketler

Konfor paketleri olarak da bilinen Turbo Akıllı paketler durma ve devretme özellikleri ile Turkcell numara taşıma kampanyaları arasında dikkat çekiyor. Siz de Turkcell numara değişikliği kampanyalarından birini seçmek istiyor, aynı zamanda ise kontrolü elden bırakmadan paketiniz bittiğinde dursun ya da kullanmadığınız internetiniz bir sonraki aya devretsin istiyorsanız. Turkcell numara taşıma kampanyaları arasından Konfor paketlerini seçebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun Turkcell hat taşıma kampanyaları arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell’e geçin.