Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell İnternet Paketleri Değişkenlikleri

Turkcell internet Paketleri her geçen gün kendisini yenilemeye ve kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam ediyor. Yapılan yenilikler ve değişen şartlara uygun nitelikte kampanyaları ve ayrıcalıkları sunmaya devam etmektedir. Yapılan alt yapı ve iyileştirmelerin yanında siz de cebinize uygun paketleri seçip dilediğinizce Turkcell kalitesiyle hizmet almaya devam edebilirsiniz. Bu tarifeleri ve değişkenliklerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.  turkcell internet paketleri her an yanınızda olmaya devam ediyor. Bu değişkenlikleri yalnızca fiyat olarak algılamamak gerekir. Fiyat değişkenliğinin yanında ayrıca paket içerikleri de değişmektedir. Bu değişkenlikleri Turkcell kapsama alanı içerisindeki her kullanıcı eşit olarak kullanma hakkına sahiptir.

Turkcell İnternet Paketleri

Turkcell İnternet Paketleri avantajları bakımından bir sınıflandırmaya tabidir. Bu sınıflandırma önce tarife içeriği olarak daha sonra ise tarifenin fiyatı olarak oluşmaktadır. Bu sınıflandırmayı tarifebilir üzerinden kolaylıkla seçebilir. Fiyat ya da kullanım hakları bakımından sınıflandırabilirsiniz. Sınıflandırmanıza göre tarifenizi seçip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu paketleri yalnızca internet paketi almak yerine yanında SMS veya dakika da alabilirsiniz. Bu tarifeler Gayet başarılı kabul edilip herkesin bütçesine uygun hazırlanmaktadır. Paket kapsamındaki ücretlendirme standart olup bir dakika 60 saniye şeklinde ve nternetin ücretlendirme periyodu ise 100 mb olmaktadır. Yurt dışında kullanımları da mevcut olan bu paketlerden aynı oranda yurt dışında da yararlanabilirsiniz. Bu paketlerden yurt dışında yararlanmak için paket içeriğine göre ücretlendirilen günlük ödemeler karşılığında yararlanılabilir. İnternet paketleri kısmında bir sınırlama olup her hal ve şartlarda bu paketler 30 günlük kullanıma tabidir. Örneğin başka bir paketi hattınıza tanımlasanız dahi bu paketlerden kalan kullanım hakları paket süresinin sonuna kadar devam edecektir.

Turkcell İnternet Paketleri Kullanışlı Mıdır?

Turkcell GSM paketleri içerisinde kapsama alanı en geniş olan ve 4.5G uygulamasını en iyi şekilde kullanıcılarına sunan operatördür. Bu nedenlerden dolayı kullanıcı memnuniyetini de göz önüne alırsak eğer bu internet paketleri gayet kullanışlıdır. Bu tarifeleri http://www.tarifebilir.com adresinden kolayca tarife seçebilirsiniz. Hattınıza tanımlı tarifenizi evinize kadar getirme görevini üstlenmiş durumdayız. Bu tarifeler hakkında bilgilerinin de bulunduğu sitemizde cebinizi ve kullanım kalitenizi düşünen site yönetimimiz her türlü yardımı siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.