Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell'e Geçiş Kampanyaları

Turkcell'e geçiş kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Tarifebilir.com olarak sizin mevcut aboneliğinize, yani Vodafone abonesi mi, Türk Telekom abonesi mi olduğunuza bakarak size en avantajlı Turkcell'e geçiş kampanyalarını listelemekte ve Turkcell'e numara taşıma işlemlerinize yardım etmektedir. Ya da zaten Turkcell abonesiyseniz, Turkcell faturalıya geçiş için uygun tarifeyi arıyorsanız yine sizin mevcut operatörünüze ve hat tipinize göre Turkcell faturalıya geçiş ya da numara taşıma kampanyalarını bulabilirsiniz.

Turkcell'e Geçiş Kampanyaları

Turkcell, numarasını taşımak ve Turkcell'e geçmek isteyen aboneler için her zaman yeni ve güncel paketlerle en avantajlı Turkcell'e geçiş kampanyaları sunmaya çalışıyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Platinum tarifeleri, Turkcell faturalı tarifeler arasında bol ınternet kullanmak isteyen ve özel avantajlardan yararlanmak isteyen aboneler için öne çıkıyor. Turkcell'e geçiş kampanyaları arasında Turkcell'in faturalı hat kullanıcılarına sunduğu diğer bir tarife seti de Konfor ve Uçuran paketlerinin tarifeleri. Uygun fiyata bol içerikli paketleri ile Konfor ve Uçuran paket tarifeleri tam olarak sizin için. 25 TL fiyat seviyesinden başlayan Turkcell'e geçiş kampanyaları ile Uçuran ve Konfor paketlerinin tarifeleri bu günlerde çok avantajlı. Gencim, yani 26 yaş altındayım diyorsan Turkcell'e geçiş kampanyaları arasında sana özel Gnç paketleri de mevcut. Sen de hemen Turkcell'in gençlik kulübü Gnç'ye katıl ve en uygun fiyatlarla dilediğin gibi konuşup mesajlaş. Sinemadan, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir çok alanda indirim de Turkcell GNÇ ile hediye.

Turkcell'e Numara Taşıma

İhtiyacınıza en uygun Turkcell faturalı tarifeler arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell'e geçin.