Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Turkcell Faturalı Tarifeler

Türkiye’nin en eski GSM operatörü olan Turkcell faturalı tarifeler ile çok çeşitli seçeneklere sahip. İhtiyaçlarınıza uygun her türlü tarifeyi Turkcell tarifeleri arasında bulabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell faturalı tarifeler denince akla ilk önce Turkcell Platinum paketler geliyor. Turkcell, Platinum paketler ile zengin internet seçenekleri, alışveriş indirimleri, havaalanı transferi, hediye sinema bileti gibi çeşitli avantajlar sunuyor. Bunun yanısıra Turkcell Platinum paketlerde BİP, Fizy, TV+, Lifebox gibi faydalar da mevcut. Faturalı tarifeler arasında diğer popüler paketler ise Akıllı Turbo paketleri. Durma, devretme, yedek internet, yurtdışında geçerlilik gibi avantajları olan Akıllı Turbo paketler aynı zamanda çok da hesaplı. Yeni abonelere özel 23 TL'den fiyatlarla Turbo Akıllı paketlere sahip olabilirsiniz. Turkcell faturalı tarifeler arasında emeklilere özel, kamululara özel tarifeler de standart olarak sunulurken gençleri de unutmak olmaz tabii ki. Turkcell GNÇ ile gençlere hem çok avantajlı paketler sunuyor hem de ücretsiz Madam Tuşsauds bileti, BİP, Fizy, TV+ gibi gençlerin ihtiyacına yönelik faydalar...

Numaranızı Turkcell'e Taşıyın

Faturalı tarifeler arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell’e geçin.