turkcell dort dortluk paketler

Turkcell Dört Dörtlük Paketler

Turkcell Dört Dörtlük Paketler ile hem cebinizden hem de evinizden ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim ihtiyaçlarını tek bir paketle karşılıyor. Turkcell Dört Dörtlük Paketler kampanyasından 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz. Üstelik hem cepten hem evden aldığınız hizmet Turkcell tarafında tek bir fatura olarak size sunulur. Kampanya kapsamında ev internet kurulum / aktivasyon ve modem de taahhüt süresince ücretsizdir.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler

Dört Dörtlük Turbo paketler hem cepte hem evde tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılar

 

Turkcell Dört Dörtlük Platinum Paketler

Hem cepte hem evde iletişim ihtiyaçlarınızı için Dört Dörtlük Platinum Paketler, Platinuma özel ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor

Hem cep hem de ev interneti için aldığınız hizmetleri tek faturada birleştiren Turkcell aynı zamanda cepten ve evden tüm abonelik işlemlerinizi tek Turkcell Hesabım’dan yönetebilmenize de imkan sağlıyor. Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemek için buraya tıklayın.

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Turkcell Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlere göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız önce Turkcell Hesabım uygulamasına e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilirsiniz.

Turkcell/diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Beni Hatırla özelliği ile 4.5G/3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda şifre kullanmadan otomatik giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde Turkcell’in diğer mobil uygulamalarına da ( Fizy, Çocuğum ve Ben, Turkcell Platinum, GNÇTRKCLL ve Çalarken Dinlet) yine şifre girişi yapmadan kolayca ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.