Seçmek istediğiniz
kampanyaya hemen başvurun
Sizi arayıp randevu alalım
Ücretsiz kurulum
hizmeti kapınıza gelsin
Fiyata göre
Hıza göre
AKN göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

yaz

Türk Telekom Ev İnternet Paketleri

İnternet çağına girmemiz ile her eve girmeyi başaran internet hayatın her alanında kendine yer bulmayı başardı. Çocuklarımızın ödevleri,araştırmaları,eğlence içerikli uygulamalara erişim ve evden çalışan yetişkinler için oldukça önemli olan internet birçok evde internet kampanyasıyla insanlara erişmeyi başarıyor. Bu konuda 176 yıllık köklü deneyimi ile Türk Telekom Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon kuruluşu olarak dikkat çekiyor. Her geçen gün büyük bir hızla değişen internet ihtiyaçlarına köklü geçmişden aldığı tecrübeyle anında uyum sağlayarak istenileni vermeyi başaran Türk Telekom ev internet paketleri ile bu hizmeti müşterilerinin kapısına götürmeyi başarıyor. TTnet yalın internet ve TTnet fiber internet hizmetlerini 9 milyon geniş bantta sunan Türk Telekom bu konuda sektörde de öncü durumda bulunuyor. Böylesine kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlara ve her isteğe uygun sunabilmek için birçok ev internet kampanyası yapan Türk Telekom evde internet seçenekleri ile her kesime uygun interneti evlere taşımayı başarıyor. Türk Telekom ev internet paketleri denince akla gelen kampanyalardan ilki Selfy evde internet kampanyası. TTnet adsl ve fiber internet hizmetinin verildiği bu kampanya ile Selfy’e özel fırsatlardan yararlanılırken hızlı bir internet zevkide yaşamak mümkün oluyor. Eğitimli internet kampanyası ile de TTnet sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kampanya ile sunulan ücretsiz eğitim paketleri ile istenilen konularda önemli bilgilere erişiliyor. Bunun yanı sıra fiber hızlı hepsi dahil kampanyası da ailelerin rahatça kullanabileceği her türlü kullanıma uygun klasik bir Türk Telekom evde internet paketini sizlerin hizmetine sunuyor. Ayrıca sinemaseverleri de unutmayan Türk Telekom sinemasever internet kampanyası ile sinemaseverlerin daha ayrıcalıklı bir evde internet deneyimi yaşamasına olanak sağlıyor. Ücretsiz Tivibu paketi sunan bu kampanya ile son çıkan filmleri izlemek mümkün oluyor. Tivibu’lu hepsi dahil kampanyası da sunan Ttnet bu sayede TTnet sınırsız internet paketleri sayısını da hatrı sayılır düzeyde artırmayı başarıyor. Bu durumda sizlerin kendinize en uygun ev internet kampanyasını seçmenizi sağlıyor.

Türk Telekom İnternet Başvuru

Tüm bu hizmetleri tarifebilir.com ailesi olarak sizlere en yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Türk Telekom ev internet kampanyalarından size uygun olanı seçmeniz ile sizden randevu alarak sizleri ziyaret edip ücretsiz kurulum ile bu hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Türk Telekom

TTNET'i bünyesine katarak evde internet hizmetini kendi adı altında vermeye başlayan Türk Telekom, %75’e yakın pazar payı ile evde internet sektöründe Türkiye’nin açık ara lideri konumunda bulunuyor. Kendi altyapısı üzerinden adsl ve fiber internet servisi veren Türk Telekom, bünyesinde bulunan diğer platformlarda abonelerine sağladığı avantajlarla da dikkat çekiyor. Telefon aboneliği olmaksızın kullanabileceğiniz Türk Telekom yalın internet seçeneğinin yanısıra, binlerce noktada ücretsiz olarak wi-fi ağlarına erişmenizi sağlayan Türk Telekom TTNet Wi-fi; telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan erişip yüzlerce kanal ve sinema filmine ulaşabileceğiniz Türk Telekom Tivibu, milyonlarca yerli ve yabancı parçayı dinleyebileceğiniz zengin müzik platformu Türk Telekom Müzik bunlardan birkaçı.