Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Türk Telekom Taraftar Tarifeleri Avantajları

Türk Telekom Taraftar Tarifeleri ile her geçen gün artırılan fırsatlar zincirine dahil olma vakti geldi de geçiyor! Taraftarların göz bebekleri takımlarına destek ve aynı zamanda takımları ile omuz omuza verdiklerinin göstergesi olan taraftar tarifeleri Türk Telekom için önemli olan tarifelerdir. Tarifeler her geçen gün güncellenmekte ve siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Güncel olmakla beraber avantajları her geçen gün artmaktadır. Avantajların başında ise diğer taraftar tarifelerine sahip kullanıcılar ile sınırsız konuşma sağlamasıdır. Siz de tüm aileniz ve yakın çevrenizle beraber Türk Telekom Taraftar Tarifeleri ile sınırsız konuşabilir dakikam bitti mi derdine son verebilirsiniz. Tarifelerin diğer avantajlarından bir tanesi ise GB ların fazlaca sunulmasıdır. Muadili tarifelerden daha fazla internet kullanımını siz kullanıcılara sunan taraftar tarifeleri taraftarların gözde tarifelerindendir. Siz de kendinize uygun taraftar tarifesini seçebilir ve avantajlar dünyasına katılabilirsiniz. Tarifelerin değerlendirmesini ve her yöne dakikalarınızın ne kadar olmasını istediğinizi veya GB larınızın ne kadar olmasını istediğinizi   tarifebilir üzerinden öğrenebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Sitemiz ise karşılaştırma konusunda eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Tarifeleri karşılaştırabilir ve cebinize uygun tarifelere sitemiz üzerinden geçebilirsiniz. Dilediğiniz tarifeyi seçin ve kapınıza kadar tarifesi tanımlı hattınızı getirelim.

Türk Telekom Taraftar Tarifeleri Kullanım Koşulları

Taraftar tarifeleri her alanda eşsiz deneyimler sunmaktadır. Taraftar tarifelerinden yararlanmak için hattınızın faturalı olması gerekmektedir. Fatura dönemleri her aylık olarak düzenlenmektedir. GSMobile, Fenercell, Bursasporcell, Konyasporcell kullanıcıları bu taraftar paketlerinden yararlanabilecek mobil hat kullanıcılarına örnek olarak verilebilir. Kullanıcılar kullanımlarına ek olarak paketler satın alabilir ve kullanımlarına kesintisiz olarak devam edebileceklerdir. Dakikaların kullanım periyodu 6 sn olarak belirlenmektedir. Faturalı hat kullanıcıları bu taraftar tarifelerinden yararlanmak için taahhüt vererek 12 aylık ya da 24 aylık periyotlarda bu tarifelerden daha ucuza yararlanabileceklerdir. Kalan kullanım detaylarını ise son derece kolaylıkla mobil uygulamalardan veya 9333'ü arayarak öğrenebileceklerdir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta şurasıdır ki son 6 saatteki kullanımları dahil edilmemektedir.

Türk Telekom Taraftar Tarifeleri Geçiş Kolaylıkları

Türk Telekom Taraftar Tarifeleri kapsamında tarifelerden yararlanmak için tarifebilir üzerinden geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom kullanıcısı olmak artık çok kolay çünkü sitemiz üzerinden sizinle iletişime geçip hattınızı kapınıza kadar getiriyoruz! Yukarıda bahsi geçen tarifelerden yararlanmak için ise Türk Telekom kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Sitemizin size karşılaştırma motoru sunması ile tarifeleri karşılaştırıp size en uygun olan tarifeyi seçebilirsiniz.