türk Telekom Selfy

Türk Telekom Selfy: Yeni Gençlik Dünyası

Türk Telekom’un yeni gençlik platformu Türk Telekom Selfy’yi duymayanımız yoktur. Reklam filmleriyle tv ekranlarımıza gelen Türk Telekom Selfy #Ersingiltire olarak hafızalarımız da yer bulmuş olabilir. Ancak gençlere sunduğu özellikler eski adı Woops olan marka ismini değiştirmekten çok daha fazlası. Gelin Türk Telekom Selfy dünyasına birlikte bakalım… 

Turk Telekom Selfy

Whatsapp’ta yurtiçi ve yurtdışı ücretsiz mesajlaşma!

Türk Telekom Selfy platformunun gençlere sunduğu özellikler arasında dikkat çeken ilk özellik hem yurtiçinde hem yurtdışında Whatsapp üzerinden ücretsiz mesajlaşabilme imkanı vermiş olması. Eğer sizin de yaşınız 25 ve altında ise gençlik platformunun tüm özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Selfy’li olduktan sonra Whatsapp kampanyasından yararlanmak için WHATSAPP yazarak 4545’e kısa mesaj gönderip ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Whatsapp kampanyasından yararlanmak için faturalı olma şartı da yok. Eğer faturasız bir selfy’liyseniz otuz günde bir 25 tl ve üzeri yükleme yaparak whatsapp kampanyasından faydalanabilirsiniz. Faturalı Selfy’lilerin ise bu kampanyadan faydalanabilmeleri için 1GB ve üstü internet içeren bir tarifeye kayıtlı olması yeterli.  Yurtdışında ise 50MB’a kadar ücretsiz mesajlaşabilme imkanı devam edecek. 

Selfy’lilere 3 ay Türk Telekom müzik hediye

Türk Telekom Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca hediye

Sıradaki şarkı, tüm Selfy’lilere internet kotasından yemeden gelsin. ☺

Unutmadan doya doya müzik dinlemenin keyfini çıkarırken bir şarkı da benden olsun diyorsan O Ses Türkiye başvurunu da Türk Telekom Müzik üzerinden yapabilirsin.

Selfy’den Hediye Tivibu Go Sinema paketi

TV ve sinema keyfine her yerde ulaşabilen Türk Telekom Selfy’liler, patlamış mısır yiyerek hayatlarını sürdürüyor.

3 aylık ücretsiz TİVİBU GO SİNEMA Paketi üyeliğini bilgisayarından veya Tivibu Cep uygulamasından izlemek için tek yapman gereken TIVIBU yazıp 5062’ye göndermek.
Koltuğun arasına düşmüş mısırları toplamayı da unutma. ☺

Faturalı Türk Telekom Selfy Paketleri

Faturasız Türk Telekom Selfy Paketleri

Türk Telekom Selfy’lilere özel teklifler ve kampanyalara buradan göz atabilirsiniz.