Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Türk Telekom Selfy Paketleri Burada

Daha önce Woops olarak hayatımızda yer alan ve avantajlı Woops paketleri ile adından çok söz ettiren Türk Telekom’un gençlik platformu Selfy ve Türk Telekom Selfy Paketleri gençlerin en çok rağbet gösterdiği gençlik kulüplerinden biri olmaya devam ediyor. Gelin Selfy tarifeleri ve avantajlı Türk Telekom Selfy Paketleri dünyasına birlikte bakalım.

Whatsapp’ta yurtiçi ve yurtdışı ücretsiz mesajlaşma!

Türk Telekom Selfy platformunun gençlere sunduğu özellikler arasında dikkat çeken ilk özellik hem yurtiçinde hem yurtdışında Whatsapp üzerinden ücretsiz mesajlaşabilme imkanı vermiş olması. Eğer sizin de yaşınız 25 ve altında ise gençlik platformunun tüm özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Türk Telekom Selfy Paketleri arasından beğendiğinizi seçip Selfy’li olduktan sonra Whatsapp kampanyasından yararlanmak için WHATSAPP yazarak 4545’e kısa mesaj gönderip ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Whatsapp kampanyasından yararlanmak için faturalı olma şartı da yok. Eğer faturasız bir selfy’liyseniz otuz günde bir 25 tl ve üzeri yükleme yaparak whatsapp kampanyasından faydalanabilirsiniz. Faturalı Selfy’lilerin ise bu kampanyadan faydalanabilmeleri için 1GB ve üstü internet içeren bir tarifeye kayıtlı olması yeterli.  Yurtdışında ise 50MB’a kadar ücretsiz mesajlaşabilme imkanı devam edecek. 

Türk Telekom Selfy Paketleri 3 ay Türk Telekom müzik hediye ediyor

Türk Telekom Selfy Paketleri abonesi iseniz, Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca hediye! Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin. Unutmadan doya doya müzik dinlemenin keyfini çıkarırken bir şarkı da benden olsun diyorsan O Ses Türkiye başvurunu da Türk Telekom Müzik üzerinden yapabilirsin.

Türk Telekom Selfy Tarifeleri Sinema severleri de düşünüyor

Türk Telekom Selfy Tarifeleri sinema severlere de çok avantajlı tekliflerle geliyor. TV ve sinema keyfine her yerde ulaşabilen Türk Telekom Selfy'liler, patlamış mısır yiyerek hayatlarını sürdürüyor. 3 aylık ücretsiz TİVİBU GO SİNEMA Paketi üyeliğini bilgisayarından veya Tivibu Cep uygulamasından izlemek için tek yapman gereken TIVIBU yazıp 5062'ye göndermek. Koltuğun arasına düşmüş mısırları toplamayı da unutma.

Türk Telekom Selfy’lilere özel teklifler ve kampanyalara buradan göz atabilirsiniz.