Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Türk Telekom Paketler

Türk Telekom Paketler arasında cep yakmayan tarifeler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türk Telekom’un her segmente ve kullanım alışkanlığa uygun birden fazla tarife ve paketi olduğunu ve tarifelerin her keseye uygun ücretlendirmelere sahip olduğu operatör dünyasında bilinen bir durum.  Özellikle diğer operatörlere göre nicelik açısından oldukça fazla tarife ve paket seçeneğine sahip olan Türk Telekom’da ne gibi fırsatlar var birlikte göz atalım:

Türk Telekom Faturalı Paketler

Faturalı Türk Telekom Paketleri ile aylık bütçenize uygun tarife ücretini vererek ay boyunca seçilen dakika, SMS ve internet miktarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Faturalı Türk Telekom Paketler arasında yaptığınız seçim aynı zamanda size ek alışveriş fırsatları, ücretsiz müzik servisi seçenekleri, yurt dışı arama opsiyonları gibi fırsatlar sağlıyor.

Türk Telekom Prime Tarifeleri

Geçtiğimiz yıllarda AVEA olarak bildiğimiz ve bir yenilenme sürecinin ardından Türk Telekom ismini alan operatörün amiral gemisi tarife grubu olan Prime Tarifeleri interneti bol tarifeler sunarak kullanıcıları memnun ediyor. Ayrıca Türk Telekom Prime tarifelerinin ek avantajları oldukça dikkat çekici; yurt içinde ve yurt dışı aramalarda özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarına, popüler restoran ve seyahat ayrıcalıklarına ulaşabiliyorlar. Prime tarifelerini detaylı incelemek için Türk Telekom Prime sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Tarifeleri

Peki ya gençler? 26 yaşın altındaysanız  Türk Telekom Paketler arasında size en çok uyan tarife grubu SELFY Gençlik grubudur. Türk Telekom’dan ‘’Selfyliler özgürlüğüne düşkündür’’ fırsatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Selfy kulübüne girer girmez size özel ücretsiz internet kullanımı paketlerine ulaşabiliyorsunuz. Selfy’e grubu sosyal çevrenizde karşınıza çıkabilecek restoranlar ve cafe’lerle anlaşarak elektronik, gıda ve eğlence alanındaki ürün ve hizmetler için 1 alana 1 ücretsiz kampanyaları düzenliyor.  Peki dijital avantajlar ne durumda? Ayrıca gençler Whatsapp sohbetlerini yurt içi ve yurt dışında ücretsiz devam ettirebilirler. Ve müziksiz olmaz. Selfyliler Muud ile ise ücretsiz müzik dinleyebiliyorlar. Selfy tarifelerini detaylı incelemek için Türk Telekom Selfy sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Aile Tarifeleri

Türk Telekom Paketler arasında yer alan diğer bir tarife grubu da Ailece tarifeleri 5 kişiye kadar ortak paylaşıma açabiliyorsunuz. Ailece paketi ile tüm ailenizin mobil iletişim ihtiyaçını tek faturada ödeyebiliyorsunuz. Özellikle kalabalık aileler için oldukça avanatajlı bir tarife grubu olan Ailece tarifelerine tarife listemizden ulaşabilirsiniz.   Tüm bu tarife gruplarının yanında Mesleklere Göre Avantajlı Tarifeler, Gel Dene Tarifeler, Bol Kepçe Tarifeleri ve Yaz Festivali gibi mevsime özgü önerilere yukarıdaki tarife listemizden ulaşabilirsiniz. Ulaşacağınzı her bir tarife içib ayrıca ek internet paketleri ve ses paketleri de seçilen tarifeye ek olarak indirimli olarak satın alınabiliyor.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Faturasız Türk Telekom Paketleri ile aylık bütçenize uygun tarife ücretini vererek ay boyunca seçilen dakika, SMS ve internet miktarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Faturasız Türk Telekom Paketler arasında özellikle ilgi alanlarınıza göre tematik tarifeler olan TV8 Tarifesi, Şampiyon Tarife, Mobil Her Yöne ve Mobil Öğrenci Tarifeleri arasında yaptığınız seçim aynı zamanda size ek alışveriş fırsatları, ücretsiz müzik servisi seçenekleri, yurt dışı arama opsiyonları gibi fırsatlar sağlayabilir

Numaranızı Türk Telekom'a Taşıyın

Kullanım alışkanlıklarınıza uygun Türk Telekom Paketler arasından seçmek istediğiniz tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp ücretsiz olarak hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Türk Telekom’a geçin Türk Telekom Paketler seçenekleri ile her büt.eye uygun kampanyalar mevcut.