Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Türk Telekom Kamu Tarifeleri Hakkında Herşey

Daha önceden Avea Kamu tarifeleri olarak bilinen Türk Telekom Kamu tarifeleri Türk Telekom'un kamu çalışanlarına özel olarak hazırladığı, kamu çalışanlarının ihtiyaçlarına özel olarak sunduğu ek servisleri ve avantajları içeren tarifeleridir. Peki Türk Telekom Kamu tarifeleri abonesi olmak için ne gerekmektedir? Özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu çalışanları ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları, Sarı Basın Kartı sahipleri ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'na girdiğine dair son yıla ait belge sunan müşteriler, sınavda başarılı olup olmamalarından bağımsız olarak tarifeden yararlanabilirler.

Türk Telekom Kamu Tarifeleri Abonelerine Özel Servisler

KPSS Is Ilanlari Paketi

Türk Telekom Kamu tarifeleri sayesinde Memurlar.net farkıyla hazırlanan Kamu iş ilanları cebinizde! Kamuya girmek isteyen ve kamuda iş değiştirmek isteyenlere yönelik iş ilanları Memurlar.net farkıyla hazırlanan KPSS İş İlanları Paketi ile cebinize geliyor.

8 TL/Ay
KPSS yazıp 9090a gönderin.

SGK Sorgulama Servisi

Türk Telekom Kamu tarifeleri ile Emeklilik tarihiniz ve bugüne kadar adınıza yatırılan hizmet gün sayısı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

SGK servisi ile, sigortalı toplam hizmet sürenizi, prim ödemelerinizi, gelir ve aylık ödeme tutar bilgilerini, fizik tedavi, diş tedavi, gözlük cam ve çerçeve ile sağlık hak sahipliği bilgilerini ve emeklilik tarihi bilgileri anlık olarak öğrenebilirsiniz.​​​​​

TEDAS Mobil Bilgi Servisi

Türk Telekom Kamu tarifeleri ile Elektrik Faturalarınız Artık Cebinizde!

TEDAŞ fatura bilginizi, gecikmiş ödemelerinizi, gerçekleşen ödemelerinizi cep telefonunuzdan kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Servis UEDAŞ, AYDEM EDAŞ, BAŞKENT EDAŞ, MERAM EDAŞ, ÇEDAŞ, ÇORUH EDAŞ ve Kayseri ve Civarı ELEKTRİK T.A.Ş. bölgesi haricindeki tüm elektrik abonelerine hizmet vermektedir.​​