Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Faturalı tarifeler, aylık belirli bir ücret karşılığında zengin dakika, SMS ve internet seçenekleriyle ay boyunca kesintisiz olarak kullanıma devam etmek isteyen aboneler tarafından tercih ediliyor. Türk Telekom faturalı tarifeler, zengin dakika, SMS ve internetin yanısıra, alışveriş indirimleri, mobil TV, ücretsiz müzik servisi, yurtdışında kullanım ve yurtdisini arama gibi faydaları da içeriyor. Tüm bu faydaların yanı sıra Türk Telekom faturalı kampanyalar avantajlı fiyatlar ve zengin içerikleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Siz de konuşma ve internet alışkanlıklarınıza göre ihtiyacınıza en uygun faturalı tarifeyi seçerek tasarruf edebilir, bunun yanında Türk Telekom faturalı paketler arasından seçtiğiniz paketinizin içerdiği diğer avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Geçmişte Avea olarak bildiğimiz operatör, artık Türk Telekom adı ile daha da kapsayıcı bir şekilde hizmet vermekte. Türk Telekom, faturalı hat kullanıcılarına yönelik birçok farklı ihtiyaca uygun tarifeler sunmaktadır. Prime tarifeleri, Türk Telekom faturalı tarifeler arasında bol ınternet kullanmak isteyen ve Prime tarifelerinin sunduğu Türk Telekom kampanyalarına ek yurtdışı arama, yurtdışında kullanım, Ücretsiz otopark hizmeti, ücretsiz havaalanı transferi gibi avantajlardan yararlanmak isteyen aboneler için öne çıkıyor. Türk Telekom faturalı kampanyalar arasında Türk Telekom Prime tarifelerinin çok revaçta olduğunu da söyleyebiliriz. Prime tarifelerini detaylı incelemek için Türk Telekom Prime sayfamızı inceleyebilirsiniz. Türk Telekom’un faturalı hat kullanıcılarına sunduğu diğer bir tarife seti de Ailece tarifeleri. 5 kişiye kadar ortak paylaşıma açabildiğiniz Ailece paketi ile tüm ailenizin gsm ihtiyacını tek faturada karşılamak isteyenler için Ailece tarifeleri tam olarak sizin için. 26 yas altındaysan ve gençliğinin baharındaysan Türk Telekom faturalı paketler arasında sana özel teklifler de mevcut. Sen de hemen Türk Telekom’un gençlik kulübü Selfy'e katil ve en uygun fiyatlarla dilediğin gibi konuşup mesajlas. Whatsapp üzerinden hem yurtiçinde hem yurtdışında ücretsiz mesajlaşma, sinemadan, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir çok alanda indirim de Türk Telekom Selfy ile hediye. En güncel Türk Telekom Selfy tarifeleri ve avantajları için Türk Telekom Selfy sayfamızı inceleyebilirsin.

Numaranızı Türk Telekom'a Taşıyın

İhtiyacınıza en uygun Türk Telekom faturalı tarifeler arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Türk Telekom’a geçin. Türk Telekom Faturalı Tarifeler seçenekleri ile her bütçeye uygun kampanyalar mevcut.