1000 Dk
100 SMS
4 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
69TL
Yeni Aboneler İçin
-
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Turbo Ekstra Paketi ile En Uyguna En Hızlıca

Numara taşımak isteyenler, kendilerine uygun tarifeler arayanlar ve Turkcell’li olmanın ayrıcalıklarına kolaylıkla ulaşmak isteyenler, hoş geldiniz! Sizlere Turbo Ekstra Paketi’ni sunuyoruz. Çok internete ihtiyacım yok ama yine de lazım oluyor diyorsanız, sizleri için ideal olan bu Turkcell faturalı paketini tavsiye ederiz. İlginizi çektiysek detaylara geçelim.

Ne Kadar Uygun, Niye Uygun?

Evde/iş yerinde internet kaynağınız mevcut yalnızca dışarı çıktığınızda mobil veri kullanıyorsunuz. Kimi zaman birkaç mesaj ve fotoğraf, kimi zaman takip ettiğiniz yakınlarınızın hikayeleri veya paylaşımları, kimi zaman ise oylanamak için açtığınız bir video için asgari bir mobil veri kullanımına ihtiyaç duyuyorsunuz. Veya internet sizin için o kadar da ihtiyaç değil ancak elinizin altında bulunsun istiyorsunuz. Bu tür ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en uygun tarifemiz olan Turbo Ekstra Paketi ile 4 GB internet ve 1000 DK konuşma süresi hakkınız olacak. Bunun yanı sıra Turkcell’li olmanın ayrıcalıklarından olan uygulama havuzumuzdan faydalanabileceksiniz. Bu havuz BİP, Tv+, Fizy ,Lifebox, Goller Cepte ve Dergilik uygulamalarından oluşmaktadır. Her uygulamanın kendine özgü bir ek internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Tv+ için 10 GB, Fizy için 5 GB, BİP için 1 GB ek mobil veriniz olacaktır. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken ve Turkcell’lilerin faydalandığı imkanlardan faydalanırken ihtiyacınızdan fazlasını kullanmadığınızdan emin olacaksınız. Öğrenciler, çalışanlar, emekliler, her kimseniz ihtiyaç duyduğunuz internet miktarı belli ise, doğru yerdesiniz!

İyi Güzel Fakat, Bu Çok Az

Bütün araçlarımız ve hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktayız. Numaranızı taşıyacağınız veya hattınızı alıp kullanacağınız tarifenizi seçerken bir kere değil, birkaç kere kontrol etmenizi, ve her kontrol edişinizde içinizin biraz daha rahatlamasını istiyoruz. Bu sayfada tanıttığımız Turbo Ekstra Paketi, uygun fiyat ve mobil veri hakkı sunması ile günlük yaşantısında internet için ayırdığı harcama tutarını kısıtlı tutan kullanıcılarımız için idealdir. Bu sebeple tarifemizi değerlendirirken ihtiyaçlarınızı ve internet için harcamak istediğiniz tutarı ön planda tutarak karar vermenizi tavsiye ederiz. Günlük kullanımınız aşırı değil ise sunduğum internet hakkı ihtiyacınızı yeterince karşılayacaktır. “Ben nereden geldim buraya” diyorsanız sizleri tekrar inceleme yapmanız için sitemize, bir üst tarifeyi incelemek için tanıttığımız sayfaya, daha da kapsamlı paketleri incelemek için Turkcell Platinum kampanyalarına davet ediyoruz. Araştırmak sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Beğendim, Devam Edelim

Sizlere ihtiyacınız doğrultusunda yararlı bir hizmet sunduğumuz için oldukça memnunuz. Numaranızı taşıdığınız veya hattınızı aldığınız yeni tarifenizle nice mutlu mesajlar okumanızı, sevdiklerinizin gülümseyen fotoğraflarını görmenizi dileriz. Turbo Ekstra Paketi’nin sunduğu imkanlardan faydalanabilmek için yıllık taahhüt vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde aylık kullanımda 2 GB hakkınız olacaktır. Taahhüt metnine buradan ulaşabilirsiniz. Paketinize dahil haklarınızı aşmanız halinde, aşım ücretleri Turkcell’in resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Daha fazla bilgi almak için danışmanlık hizmetimizi kullanabilirsiniz. Turkcell’li olmanın avantajlarını incelemek için sayfamızdaki diğer yazılara bakmanızı da öneririz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi diliyoruz 🙂

 

 

  • Alışveriş İndirimleri