SUcool

Tarifebilir Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezinden Mezun Oldu

Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Tarifebilir ailesi olarak numara taşıma Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezi işlemlerini dijitale taşıma vizyonuyla çıktığımız yolda 2017 yılında Sabancı Üniversitesi desteğiyle büyük adımlar attık! Bu büyük adımlar arasında önemli partnerlikler iş modelinde önemli değişimler ve önemli bir inovasyon ile sonuçlanan bir hikaye var.  Öncelikle Sabancı Üniversitesinin kuluçka merkezinden ve girişimlere desteklerinden bahsedelim. Sucool Hızlandırma programı gelecek vadeden girişimleri seçiyor ve teknik, finansal ve iş modeli inovasyonu gibi başlıkları içeren harika bir programa dahil ediyor. Geçmişte Sucool bünyesinde yer alan girişimlerden öğrenilen her türlü deneyim yeni dönem girişimleri ile paylaşılıyor. Ayrıca tüm Dünya’dan case by case örneklerle ilerleyerek oluşmuş yada oluşabilecek her türlü problem; girişimin hızlı gitmesini engelleyecek pürüzler birlikte yapılan beyin fırtınaları ve özel çalışmalarla önce tespit ediliyor ardından ise gerekli adımlar atılmak üzere bir yol haritası çıkarılıyor.

sabanc-niversitesi-sucool-2017-zeti-7-638

 

 

 

 

 

 

 

 

-Sucool’da katıldığımız eğitimlerden bir kare;

Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezi Eğitimleri

-İş modelimizi yeniden düzenledik;

-Büyük hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken önemli bir yatırım aldık.

-Müşteri deneyimine etki edebilmek için kendi çağrı merkezimizi açtık.

Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezi Faaliyetleri

-Web platformumuzda çeşitli geliştirmeler yaptık( Şuan Beta test’te olan bir çok özelliği henüz web sitemizde göremediğinizi söyleyebiliriz. Çok heyecanlı işler için beklemede kalın!)

-Adsl ve Fiber internet servis hizmetlerini karşılaştırmaya başladık.

-Yeni dikeyler için önemli adımlar attık.

Kullanıcılarımızı daha iyi hizmet verebilmek için yepyeni özellikler ve projelerle geliyoruz! Bizi takipte kalın, eğer bizi henüz kullanmadıysanız ya çok fazla fatura ödüyorsunuz veya daha az internet kullanıyorsunuz demektir.

tasarruf etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz…