Seçmek istediğiniz
kampanyaya hemen başvurun
Sizi arayıp randevu alalım
Ücretsiz kurulum
hizmeti kapınıza gelsin
Fiyata göre
Hıza göre
AKN göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Superonline ile Hızlı İnternetin Tadını Çıkarın

İnsanları birbirine bağlayan,üretilen bilgiyi saklamaya ve paylaşmaya yarayan günümüzün en büyük kütüphanesi olan internet,bizler için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bu denli önemli olması nedeniyle her evde internet kullanımı vazgeçilmez bir hal alıyor. Bu bağlamda internet sağlayıcılarının önemi artarken bu kuruluşların en önemlilerinden olan Superonline internet paketleri her eve girmeyi başarıyor.  

Turkcell Superonline Altyapıda ve Donanımda Kendine Güveniyor

Son derece köklü bir kuruluş olması ile dikkat çeken Superonline Türkiye’de evlere 1000 Mbps’ye kadar internet hızı sağlayan tek firma olarak dikkat çekiyor. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada internet konusunda bir dev olması da ona olan güveni artıyor. Turkcell alt yapısı ile hizmet vermesi ile de güven konusunda soru işaretlerine ihtimal vermiyor.   Tüm bunların yanında müşteri odaklı yapısı ile sunduğu çok önemli Superonline internet paketleri ile her isteğe uygun internet kullanımını evlere taşımayı başarıyor. Superonline fiber kampanyaları her kullanımı uygun paketleri ve tarifeleri sizlere sunuyor. Fiber Platin Paketler Kampanyası ile her türlü sınırı kaldıran Superonline fibernet hız ve kota konusunda sınırsız bir internet keyfini müşterilerine yaşatıyor. Işık hızında fiber limitli AKK’lı kampanyaları ile yüksek hızlarda internet keyfini daha uygun bir fiyata hizmete sunuyor. Her amaçlı kullanılabilen bu kampanya ile Superonline tarifeleri arasında çeşitlilik de sağlanmış oluyor. 5’i 1 yerde kampanyası ile ise sadece internet değil çok daha farklı zevklere uygun kampanyalarda bir arada uygun fiyatlara sunuluyor. Bu kampanya ile Turkcell Superonline internet sadece evlere değil mobil cihazlarada aynı anda ulaştırılıyor. Fiber internet konusunda olduğu kadar ADSL internet konusunda da bir öncü olan Superonline yalın internet konusunda da birçok kampanyaya sahip durumda. Özellikle süper üniversiteli yalın ADSL kampanyası ile gençlerin vazgeçilmezi olan sosyal medyadan uzak kalması engelleniyor. Bunu yüksek hızda ve uygun fiyata sunmaları ile de ilgi çekici olmayı başarıyor. Bunun dışında hızlı internet ADSL kampanyaları ile de her kullanım amacına uygun paketler sizlere sunuluyor.

Superonline Başvuru

Tüm bu Turkcell Superonline kampanyaları tarifebilir.com adresinde sizlerin hizmetine sunuluyor. Superonline başvuru kısmından yapılan başvurular ile sizleri arayarak beraber randevu günü belirliyoruz. Belirlenen gün ve saatte orada olarak istediğiniz hizmeti tecrübeli ekibimiz ile ücretsiz olarak kuruyoruz. Siz de bu benzersiz deneyimi yaşamak için hiç durmadan size uygun ev internet kampanyasısı hemen seçebilirsiniz. Kendi altyapısı üzerinden fiber optik internet hizmeti veren Turkcell grup şirketi Superonline bireysel müşterilere sağladığı 1000 mbps’ye yaklaşan hız ile Türkiye’nin en hızlı internet servislerinden biridir. Özellikler Fiber optik ağ üzerinde yaptığı yatırımlar sayesinde, Avrupa eve kadar fiber internet konseyi (FTTH Council Europe) için IDATE danışman şirketini tarafından hazırlanan rapora göre Türkiye dünyada evlere verilen en hızlı internet listesinde 3. Sırada yer aldı. Bugün 2 milyondan fazla eve fiber internet servisi sunabilir halde olan altyapısını geliştirmeye ara vermeden devam etmektedir.

İşte Turkcell Superonline'dan Avantajlı İnternet Paketleri

Oturduğunuz bölgenin fiber interneti destekleyip desteklemediğini buradan  öğrenebilirsiniz      

Superonline İnternet Kampanyaları

AKK'siz Gece

AKK'sız Gece Aylık 9.9 Tl ek ücret ödeyerek alacağın bu servis sayesinde gece 00.00’dan sabah 6’ya kadar Adil kullanım kotasına takılmadan interneti dolasıya kullanabilirsin.

Turbo yükle

turbo yükle

24 saat boyunca upload (yükleme) hızın tam 100 mpbs’ye çıkar ve yapacağın işlemler AKK’ye takılmaz. 4.9 Tl ödeyerek bu servisten yararlanabilirsin.

Joker AKK

Joker AKK Akk’yi aştığında düşen hızını, Akk'ni genişleterek tekrar eski hızına çıkartır. Joker Akk servisi ay üzerinden değil kota üzerinden satılıyor, yani gerek olmadığında joker Akk'ni  diğer aylar için de kullanabilirsin. Fiber kullanıcıları için 25 Gb 10Tl, 50 Gb 15 Tl ve 100 Gb 20 Tl üzerinden fiyatlandırılıyor. DSL kullanıcılar ise 25 Gb 15Tl, 50 Gb 15 Tl  ve 100 Gb için 40 Tl ücret ödeyerek satın alabiliyorlar.

Turbo İndir

turbo indir 24 saat için internet hızın 100 mbps’ye çıkıyor ve yapacağın işlemler AKK’den düşmüyor. Abonesi olduğun Turkcell Superonline tarifene ödeyeceğin 4,9 Tl ek ücret ile fiber internet hızını yaşayabilirsin.