Spotify Premium

Spotify Premium Vodafone Freezone Tarifelerinde

Vodafone, Spotify ile yaptığı işbirliğini Şubat 2015’te Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ve Spotify Avrupa Genel Müdürü Joınathan Foster ile birlikte gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu. Vodafone, bu işbirliği ile birlikte Spotify Premium’u Freezone abonelerine özel sunduğu tarifelere entegre ettiğini duyurdu. Artık Faturalı ve Faturasız Esnek Tarife aboneleri 30 milyon şarkıdan daha büyük bir arşive sahip olan Spotify‘ın  premium aboneliğine de ücretsiz sahip olabilecek.

Spotify Nedir ?

58 ülkede 60 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan müzik uygulaması Spotify kullanıcılarına hem web üzerinden hem de mobil cihazlar üzerinden milyonlarca şarkıya erişim imkanı sunuyor. Dijital müzik endüstrisinin büyümesine de katkı sağlayan Spotify artık Vodafone Freezone abonelerine çok avantajlı fiyatlarla sunulacak.

Spotify Uygulamasının Özellikleri

  • Spotify uygulaması ile hem webden hem de mobil uygulama üzerinden müzik keyfinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.
  • “Gözat” özelliği ile En çok dinlenen listeleri keşfedebilir, müzik türlerine göre sınıflanmış playlist’lere erişlebilir ve daha önce dinlediğiniz şarkılara göre önerilen yeni albüm ve şarkıları keşfedebilirsiniz.
  • Aynı şekilde müzik türlerine göre düzenlenmiş radyo kanalları ile de sınırsız bir müzik dünyası sizi bekliyor.
  • Spotify ile müziklerinizi Spotify, Facebook, Twitter ve blog sayfanızda paylaşabilir, başkalarının şu anda neler dinlediklerini öğrenebilirsiniz.

 Spotify Premium’un Farkı Nedir ?

  • Ücretsiz versiyonda albümleri ve listeleri karışık dinleyebilirken premium ile dilediğiniz şarkıyı dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
  • Spotify Premium ile müzikleri indirebilir ve Spotify uygulamasını çevrimdışı olarak, internetiniz olmadan da kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz versiyonunda şarkı aralarında reklam yayını yer alırken, Spotify Premium ile reklamsız ve kesintisiz müzik keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Premium versiyonda müziği daha iyi ses kalitesiyle dinlersiniz.

 Vodafone Freezone Spotify Premium Tarifeleri

Vodafone Freezone aboneleri Spotify Premium aboneliğine çok avantajlı fiyatlarla sahip oluyor. Üstelik premium üyelik hem faturasız hem de faturalı tarifelerle birlikte. Premium aboneliğini içeren Faturasız Esnek Spotify ve Faturalı Esnek Spotify tarifelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Faturasız Esnek Spotify: 500 Dk, 5.000 SMS, 2.5 GB internet ve Spotify Premium üyeliği 26.90 TL

Faturalı Esnek S Spotify: 750 Dk, 5.000 SMS, 2.5 GB internet ve Spotify Premium üyeliği 30.90 TL

Faturalı Esnek M Spotify: 750 Dk, 5.000 SMS, 3.5 GB internet ve Spotify Premium üyeliği 35.90 TL

Faturalı Esnek L Spotify: 750 Dk, 5.000 SMS, 5.5 GB internet ve Spotify Premium üyeliği 44.90 TL