1.000 Dk
250 SMS
8 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
49TL
Yeni Aboneler İçin
49TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Redli 8 Paketi ile Kolay ve Ucuz İletişim

Kendinizi hızlı değişen tarifeler, taahhütler ve limitinizin %100’ünü kullandığınız SMS’leri arasında kaybetmeyin! Vodafone sizlere Red paketlerinin yeni yüzü Redli 8 Paketini sunuyor. Bu paketle uygulamalarınızı kullanırken, sevdiklerinizle konuşurken veya formalite sevenler için SMS atarken hem aylık ekonominizi incitmeyecek, hem de ihtiyaçlarınızı giderirken gönlünüz rahat olacak. 8 GB’lık limiti ile Redli 8 Paketi mobil internete ihtiyacınız olduğunda imdadınıza yetişecek.

Peki neden Redli 8 Paketi?

Mobil cihazların artan kullanımının herkesin hem eğlencesi hem çilesi olduğu günümüzde, internet bağlantısı aramak zorunda kalmak hiç kimseyi daha memnun etmeyecektir. Ancak hepimiz bir tüketici olarak cebimizi düşünerek harcama planı yapmak durumundayız. Mobil internet sahibi olmanız önündeki fiyat endişesi ise bu paket ile ortadan kalkacak. Tarifemiz 8 GB mobil internet, her yöne 250 SMS ve 1000 DK konuşma süresi ile optimal bir hizmet sunmaktadır. Fiyat-performans verimliliği ile herkesin rahatlıkla edinebileceği Redli 8 Paketi, ihtiyaçlarınıza cevap vermek açısından yeterli olacaktır.

Mesaj gitti ama internetim kaldı mı?

Redli 8 Paketi dahilinde İletişim Pass özelliği bulunmamaktadır. Dolayısıyla desteklediğimiz mesajlaşma uygulamalarını kullanırken mobil veri kullanmanız gerekecektir. Bu paketi kullanırken mobil verinizi kontrol etmeyi unutmayın 🙂 . Mesajlaşırken “ne kadar internetim kaldı” derdine düşmemek için iletişim pass özelliği olan tarifelerimizden Redli 12 yi de tavsiye ederiz.

İyi, hoş fakat az mı?

Redli 8 Paketi Vodafone Red hizmetine dahil olmak isteyen kullanıcılarımız için ideal bir başlangıç olması için oluşturulmuştur. Gün içindeki internet kullanımınız küçük mobil oyunlar, seyrek mesajlaşmalar ve birkaç İnstagram hikayesini geçmiyorsa bu paketten çok memnun kalacaksınız. Kaliteli videoları bolca izlemek, her gün yeni fotoğraflar paylaşmak, 10 farklı arkadaş grubuna art arda mesaj atıp arkanıza bakmamak için daha kapsamlı tarifelerimize bakmanızı öneririz.

Her şeye kabul, taahhüt nedir?

Redli 8 Paketini kullanmaya başladığınız andan itibaren 12 ay taahhütünüz olacaktır. Dakikanız bittiğinde sabit hatlara dakika başına 56,70 KR, internetiniz bittiğinde 100 KB başına 0.57 KR, SMS’iniz bittiğinde ise bir SMS 40,75 KR üzerinden değerlendirilecektir. Ücretli paket aşımına dahil olacaksınız ve bu kapsamda 25 GB’ı geçtiğiniz takdirte internet ulaşımınız kesilecektir. Herhangi bir ek pakete üye olmanız halinde bu ek paketler Redli paketlerin taahhütlerine dahil olmayacaktır. Redli 8 Paketinden diğer üst paketler olan Redli 12 Paketi, Redli 15 Paketi ve Redli 20 Paketi‘ne istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Ben detaycı insanım, bana ayrıntı verin!

Kampanya detaylarını daha yakından incelemek, taahhüt şartlarını daha iyi öğrenmek, hak ve sorumluluklarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Vodafone’un resmi sayfasındaki “Esaslar” bölümünü kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.

Daha fazla Redli kampanya detayı için sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi sizi yarı yolda bırakmaz. Danışmanlık hizmetlerimize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi almak için bize başvurabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodafone Red Tarifeleri

  • Alışveriş İndirimleri
  • Digiturk Play Eğlence Paketi
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Netflix
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Ücretsiz Yurtdışını Arama
  • Yurtdışı Avantajı