3.000 Dk
250 SMS
20 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
125TL
Yeni Aboneler İçin
125TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Redli 20 Plus Paketi ile Hayalleriniz Sizin

Sunduğumuz Redli Paketi hizmetlerin zirvesine hoş geldiniz. Sizleri burada görmek, sunduğumuz hizmetlerin en iyisini aradığınızı bize anlatıyor ve sizlere bu yönde bilgi vermeyi kendimize görev biliyoruz. Redli 20 Plus Paketi Vodafone Pass hizmetlerinin tamamını sunmakta; sizlere video izlerken, müzik dinlerken, sosyal medya kullanırken ve mesajlaşırken internet kullanımızın derdini sizlerden alıyor. Hattımı alırım, keyfime bakarım diyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz.

Anlat Bakalım Şu Paketi Neymiş

Redli 20 Plus Paketi bütün Pass hizmetleriyle kullanımınıza sunuluyor. İletişim Pass ile Whatsapp Messenger ve Facebook Messenger uygulamalarını kullanırken, Video Pass ile Youtube ve İzlesene.com uygulamalarından video izlerken, Sosyal Pass ile İnstagram, Facebook ve Twitter kullanırken, Müzik Pass ile Spotify, Karnaval, PowerApp, Fenomen ve Number 1 kaynaklarından müzik dinlerken kullandığınız mobil veri internet kotanıza yansıtılmaz! Bu hizmet dahilinde kullanıcılarımıza 20 GB internet, 3000 DK konuşma süresi ve 250 SMS hakkı sunuyoruz. Onca interneti bu şartlar altında bitirebilirseniz tebrik ederiz ve daha kapsamlı tarifelerimize bekleriz 🙂

Bayıldım Bu İşe, Ne Düşer Bize?

Redli 20 Plus Paketine başvurduğunuz takdirde 12 ay taahhütü kabulünüzle hat erişiminiz sağlandığı anda tarifenin sunduğu bütün imkanları kullanmaya hak kazanırsınız. Redli Paketlerin ortak özellikleri olan aşım ücretleri; konuşma süresini aştığınızda dakika başına 56,70 KR, internet kullanım hakkınız bittiğinde 100 KB başına 0,57 KR, SMS başına ise 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. İnternet kullanım hakkınızı aştıktan sonra 25 GB kullanmanız halinde internete ulaşımınız kesilecektir. Daha detaylı bilgiler için sitemizdeki diğer yazılara veya Vodafone’un resmi sayfasındaki “Esaslar” bölümüne bakmanızı tavsiye ederiz. Fazla bilgi sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Biz de Sınırımıza Ulaştık

Redli Paketler dahilinde sizlere sunduğumuz hizmetlerin zirvesindeyiz! Belli ki oldukça kararlı ve aktif bir mobil kullanıcısı ile karşı karşıyayız. İhtiyaç ve istekleriniz hala tam olarak karşılanmadığını düşünüyorsanız kendinizi kararsız hissetmeyin, size sunabileceklerimiz hala bitmedi! Sizleri sitemizde daha kapsamlı bir arama yapmaya davet ediyoruz. İhtiyaçlarınıza özel filtreleme sistemimize bir şans daha verin ve Redli 20 Plus Paketi’nin avantajlarını daha iyi görüp, dezavantajlarını daha iyi kıyaslayın.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi dileriz 🙂

 

 

 

 

Vodafone Red Tarifeleri

 • Alışveriş İndirimleri
 • Digiturk Play Eğlence Paketi
 • Digiturk Play Taraftar Paketi
 • Havaalanı Lounge Hizmeti
 • Havaalanı Transfer
 • Hediye Sinema Bileti
 • Mobil TV
 • Netflix
 • Özel Müşteri Hizmetleri
 • Spotify - Fizy
 • Ücretsiz Yurtdışını Arama
 • Yurtdışı Avantajı