1.500 Dk
250 SMS
12 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
59TL
Yeni Aboneler İçin
59TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
59TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Redli 12 Paket ile Kararında Kampanya!

Bildirim sesi duyduğunda eli telefonuna gidenler buraya! İnternetinizi daha kullanışlı hale getirmek bu yazıya ulaştıysanız sizin için çocuk oyuncağı olacak. Hiçbir mobil kullanıcısı kısıtlı internet ile sınanmasın diye Redli 12 Paketi hizmeti ile karşınızdayız. Dakika ve SMS’inden memnun olan kullanıcılarımıza daha fazla mobil internet, daha fazla iletişim imkanı sunuyoruz. 12 GB’lık oldukça yeterli limitiyle paketimiz sizlere her gün mesajlaşmayı, fotoğraf paylaşmayı, ve çok da tadını kaçırmadan video izlemeyi vaat ediyor.

Daha fazlası daha uyguna mı?

Redli 12 Paket, Redli kampanyaları arasındaki köprü niteliğinde  bir hizmettir. Redli 8 Paketinden daha kapsamlı olup, Redli 15 Paketinden daha az avantaja sahiptir. Dolayısıyla arada kalmış kullanıcılar için tam tadında bir kampanyadır. Cebinde biraz parası olup kendini riske atmak istemeyecek her Vodafone kullanıcısına rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir kampanyadır. Ekonominizi riske atacak hamlelerden kaçınarak bolca internete kavuşmak Redli 12 Paketi ile artık mümkün.

Mesajlaş, paylaş, ay sonuna ulaş!

Günlük ihtiyaçlarınızın yanında Redli 12 Paketi sizlere isteklerinizi karşılama imkanı da sunmakta. Dilediklerinizi yaparken “aman internet biter” cümlesini kurabilmeniz için oldukça uğraşmanız gerekecek. Fakat bu yine de imkansız değil zira Pass hizmetleri ile size sunabileceğimiz uygun video izleme ve müzik dinleme faaliyetlerini gerçekleştirirken ücresiz faydalanma imkanından mahrum olacağınız için bu faaliyetleri yaparken mobil verinize dikkat etmenizi öneririz. Yine de kendi fiyat bareminde uygun internet sağlayan Redli 12 Paketimize sizi ay sonuna ulaştırma konusunda güveniyoruz 🙂

Oldu bu iş, şimdi ne yapmalıyım?

Redli kampanyalarımız sabit dakika ve SMS imkanlarına sahip olup bunlar 1000 DK konuşma süresi ve 250 SMS hakkını kullanıcılarımıza sunmaktadır. Redli 12 Paket dahilinde 12 GB internete sahip olacaksınız ve tarifeyi kabul ettiğiniz gün ay başı kabul edilmek üzere 12 ay taahhütle kampanyamıza katılabileceksiniz. Kampanya dahilinde kullanım hakkınız olan veriyi aşmanız halinde 100 KB veri 0,57 KR olacak şekilde internet kullanmaya devam edebileceksiniz. SMS hakkınızın bitmesi halinde SMS başına 40.75 KR, dakikanızın bitmesi halinde ise dakikası 56.70 KR olacak şekilde ücretlendirmeye tabi olacaktır. Sonradan dahil olacağınız ek paketler, Redli 12 Paket taahhütnamesine dahil değildir. 12 GB interneti kullanımınız açısından yetersiz bulmanız halinde Redli 15 Paketi ve Redli 20 Paketi öneriyoruz. Daha fazla imkan araştırması için sitemizi, Redli kampanyaların teknik detayları için Vodafone’un resmi sayfasının “Esaslar” bölümünü tavsiye ediyoruz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz 🙂

 

 

 

 

 

Vodafone Red Tarifeleri

  • Alışveriş İndirimleri
  • Digiturk Play Eğlence Paketi
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Netflix
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Ücretsiz Yurtdışını Arama
  • Yurtdışı Avantajı