Red10 Özel Tarifesi

Red10 Özel Tarifesi Ayrıcalıkları

Red10 Özel Tarifesi Avantajları

Red10 Özel Tarifesi avantajları 3 başlık altında incelenmektedir. Bunlar; Dijital Servisler, Marka Ayrıcalıkları ve Yurt Dışı Avantajlarıdır.

Dijital servisler;

Özellikle ailelerin kullanımına sunulmuş olan güvenli internet hizmetidir. İlk 2 ay ücretsizdir. Daha sonra ise yalnızca 2 TL olan bu hizmet aile bireylerinin büyük yararına olan bir uygulamadır.

Marka Ayrıcalıkları;

  • Her ay 1 kez 1 sinema bileti alana 2. bilet hediye kampanyası özellikle sinema severlerin ve çiftlerin gözlerini dolduran bir kampanyadır.
  •  Her yıl 3 kez Sabiha Gökçen Havaalanı’nda ücretsiz hızlı geçiş ise işleri acil olanların kulağına hoş gelmektedir.
  • Budget araç kiralamada % 50 indirim ise hem cebinize hem de araç kiralamada yardımcınız olan bir uyulamadır
  • Yemeksepeti’nde özel indirimli menüler cebiniz kadar karnınızın da doymasını düşünmektedir
  • Hotels.com’da tüm rezervasyonlarda %10 indirim, kalacak yer derdinizi de çözmeye çalışan kampanyası.
  • Her gün 1 kez Big Chefs’ten Türk Kahvesi ikramı kampanyası sanırım kahve severler toplandı bile.
  • Her ay 2 kez Karafırın’da %20 indirim
  • Her ay 2 kez Bloomandfresh.com’da çiçeklerde %15 indirim sizin kadar sevgilinizi de düşünen kampanya.
  • Her gün 1 kez Salon İKSV’de 1 bilet alana 2. bilet hediye kampanyası ise sanatsever dostlarımızın gözdesi olacaktır.

Yurt Dışı Avantajları;

45 Ülkede her şey dahil pasaport ile günlük tarifenize yalnızca 16.90 TL ek ücret ile tüm kullanım haklarınızı yurt dışında da kullanabilirsiniz. Ayrıca yalnızca günlük tarifenize ek 34.90 TL’ye geçerliliği olan ülkelerin genişletmektedir. 59 ülkede kullanım haklarınızdan faydalanmaya devam edebilirsiniz.

 Red10 Özel Tarifesi Kullanım Koşulları

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma imkanı sağlamaktadır. Red10 Özel Tarifesi 12 ay kalma sözünüze karşılık yalnızca 49 TL karşılığında kullanımınıza sunulmaktadır. 10 GB internet, 1000 Dakika ve 100 SMS içeren paket tarifesine ulaşımınızı kolaylaştırmaktayız.  http://www.tarifebilir.com olarak ayağınıza kadar getirmekteyiz. Sizin yapmanız gereken ise yalnızca cebinize uygun olan tarifeyi seçmek ve gerisini bize bırakmanız.

Red10 Özel Tarifesi detaylarını öğrenmek ve hemen başvurmak için;

Red10 Özel Tarifesi Ulaşım Yöntemleri

Red10 Özel Tarifesi kullanım detayları açısından hem cebinize hem de kullanımınıza gayet yardımcı olacak bir tarifedir. Yukarıda detaylandırılan Red10 Özel Tarifesi Vodafone’un kullanıcılarına ve yeni Vodafone’lu olanlara bir ayrıcalık tanımaktadır. Tarifebilir olarak bu tarifeye ulaşımınızı kolaylaştırıp, talebiniz neticesinde tarifeye tanımlı olan hattınızı kapınıza kadar getirmektedir. Bu sayede değerli vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlamaktayız.