Bu tarife abone alımına kapatılmıştır! En güncel tarifeler için tıklayın

1.000 Dk
1.000 SMS
7 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
46TL

Yeni Aboneler İçin

46TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

46TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Vodafone Red 7 GB kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde otomatik konuşma paketi devreye girer ve 200 Dk / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek konuşmaya devam edebilirsiniz.

Tarifenizdeki SMS paketi bittiğinde yurtiçi her yöne SMS’leriniz 70 Kr / SMS üzerinden ücretlendirilir.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde otomatik internet paketi devreye girer ve 500 MB / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek internet kullanımına devam edebilirsiniz.
Ücretli paket aşımı ek 25 GB’a ulaştığında internet erişimi durdurulur.
Vodafone Red 7 GB ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri

   

Faturalı Vodafone Tarifeleri

Vodafone freezone, Vodafone Red, Çiftçi Kulübü, Emekliler Kulübü gibi kulüplerle farklı segmentteki abonelerine avantajlı Vodafone tarifeleri sunmaktadır. Tüm Vodafone tarifeleri, Vodafone sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Vodafone faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Turkcell ve Avea tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Vodafone faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone

22 milyon GSM abonesi ile Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olan Vodafone 5 kıtadaki 30 ülkedeki faaliyetleri ile gelirler bakımından dünyanın en büyük global mobil iletişim şirketlerinden biridir. Türkiye’deki hızlı büyümesi ile dikkat çeken ve Türkiye’de teknolojik dönüşüme liderlik etme amacı taşıyan Vodafone global bir şirket olmanın getirdiği avantajla müşterilerine yurtdışını arama ve yurtdışında kullanım hizmetlerinde çok avantajlı teklifler sunmaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri
  • Digiturk Play Eğlence Paketi
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Netflix
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Ücretsiz Yurtdışını Arama
  • Yurtdışı Avantajı