1.000 Dk
1.000 SMS
15 GB
Faturalı
Taahhütsüz
Herkese açık
85TL

Yeni Aboneler İçin

95TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

85TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.

Türk Telekom Prime 15 GB kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde yurtiçi her yöne konuşmalarınız 70 Kr / Dk üzerinden ücretlendirilir.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde otomatik internet paketi devreye girer ve 5 TL / 500 MB üzerinden ücretlendirilerek internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Prime 15 GB ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturalı Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Woops, Türk Telekom Prime, Meslek kulüpleri, Kamu çalışanları gibi farklı segmentteki abonelerine avantajlı Türk Telekom tarifeleri sunmaktadır. Tüm Türk Telekom tarifeleri Türk Telekom sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Türk Telekom faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Turkcell ve Vodafone tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Türk Telekom faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom

2004 yılında Avea olarak kurulan ve şu anda 16 milyondan fazla aboneye sahip olan Türk Telekom Türkiye’nin en yeni GSM operatörüdür. Rakiplerine göre avantajlı fiyatlara sahip tarifeleri ile ön planda olan ve GSM pazarındaki rekabeti tetikleyen Türk Telekom Türkiye’nin en beğenilen ve tercih edilen mobil iletişim operatörü olma vizyonu ile hizmet sunmaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Lounge Hizmeti
  • Havaalanı Transfer
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Yurtdışı Avantajı